Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az incel férfiak miért nem...

Az incel férfiak miért nem fogadják el, hogy nem érdemlik meg a nőket?

Figyelt kérdés

Alanyi jogon követelik meg hogy az EMBERTÁRSUK (akiket emberi számba sem hajlandóak nézni,csak valami húsdarabnak,meg konyhai robotnak) márpedig feküdjön le velük,legyen a barátnőjük és egyébként is,legyen kényükre kedvükre.Az,hogy a másik is egy érző,figyelmességre,törődésre vágyó ember,az nem számít.A szex az nekik jár,mert csak! Nem mintha ha az általuk lefestett emberi társadalom nem létezne,szexelhetnének,még akkor se kapnának nőt,mert még az állatvilágban is az arra érdemesek jutnak csak el a párzásig.


Az ilyen férfinak nem nevezhető lények miért nem veszik észre,hogy nincs bennük semmi amiért megérdemelnék a boldogságot? Milyen alapon? Ömlik belőlük a gyűlölet,az önzőség,az agresszió.Miért kéne nekik boldognak lenniük? Képtelenek bármit is nyújtani,ők csak kapni kapni és kapni akarnak.


Személy szerint olyan távol tartanám a nőktől őket amennyire csak lehet. Miért van létjogosultsága ennek a csoportnak?


Komolyan kérdezem


Körübelül annyira se lennének képesek,hogy meghallgassák a másikat,figyeljenek rá,partnerek legyenek a másiknak teljes mértékben


Az evolúció azért teszi a dolgát hál isten,hogy az ilyenek nem nagyon szaporodnak meg soha életükben.


A kérdésem nem irányul természetesen a szimplán nehezebben partnert találó férfiakra,csak erre a radikális,Elliot Rodgert istenként tisztelő nőalázó alakokra,akik előbb hibáztatnák a saját anyjukat is,minthogy magukba néznének,hogy "ugyan,miért is nincsen nekem nőm valójában?"


2019. dec. 28. 14:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20%
Előnytelen külsejű férfiaknak is lehet barátnőjük, nekik sem kötelező a szép nőkre hajtani, ezekre ráfogni a mérhetetlen gyűlöletüket pedig butaság szerintem.
2019. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézted volna a videóját amit felrakott,meg elolvastad volna a naplóját akkor máshogy tekintenél rá. Elliot Rodgernek nem csak a nőkkel volt problémája és nem csak szexet akart. Csak hogy tisztázzuk.
2020. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%
Ezt az egészet fordítva tapasztaltam. Ahány nővel eddig együtt éltem, inkább mindig ők igényelték jobban a szexet. Amikor kimarad egy hét már minden bajuk van. Az eddigi kapcsolataimnak részben ezért is lett vége, mert az volt az érzésem, hogy csak vidámparknak vagyok. Persze lehet, hogy az USA más, ahol fordított módon működnek a dolgok és ott a férfiak a szexmániások, akik paramétekkel rendelkező tárgynak tekintik a nőket. Nálunk inkább ennek az ellenkezője a helyzet.
2020. dec. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi az hogy vidámparknak vagy?
2020. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24: Nekem az érzelmi háttér sokkal fontosabb, de ha azt tapasztalom, hogy a részéről csak biológiai alapon vagyunk együtt, nem áll mellettem, akkor szoktam azt mondani, hogy én vagyok a vidámpark. Az ilyen nem az igazi.
2020. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!