Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az incel férfiak miért nem...

Az incel férfiak miért nem fogadják el, hogy nem érdemlik meg a nőket?

Figyelt kérdés

Alanyi jogon követelik meg hogy az EMBERTÁRSUK (akiket emberi számba sem hajlandóak nézni,csak valami húsdarabnak,meg konyhai robotnak) márpedig feküdjön le velük,legyen a barátnőjük és egyébként is,legyen kényükre kedvükre.Az,hogy a másik is egy érző,figyelmességre,törődésre vágyó ember,az nem számít.A szex az nekik jár,mert csak! Nem mintha ha az általuk lefestett emberi társadalom nem létezne,szexelhetnének,még akkor se kapnának nőt,mert még az állatvilágban is az arra érdemesek jutnak csak el a párzásig.


Az ilyen férfinak nem nevezhető lények miért nem veszik észre,hogy nincs bennük semmi amiért megérdemelnék a boldogságot? Milyen alapon? Ömlik belőlük a gyűlölet,az önzőség,az agresszió.Miért kéne nekik boldognak lenniük? Képtelenek bármit is nyújtani,ők csak kapni kapni és kapni akarnak.


Személy szerint olyan távol tartanám a nőktől őket amennyire csak lehet. Miért van létjogosultsága ennek a csoportnak?


Komolyan kérdezem


Körübelül annyira se lennének képesek,hogy meghallgassák a másikat,figyeljenek rá,partnerek legyenek a másiknak teljes mértékben


Az evolúció azért teszi a dolgát hál isten,hogy az ilyenek nem nagyon szaporodnak meg soha életükben.


A kérdésem nem irányul természetesen a szimplán nehezebben partnert találó férfiakra,csak erre a radikális,Elliot Rodgert istenként tisztelő nőalázó alakokra,akik előbb hibáztatnák a saját anyjukat is,minthogy magukba néznének,hogy "ugyan,miért is nincsen nekem nőm valójában?"


2019. dec. 28. 14:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%

Rengeteg emberrel történnek tragédiák, és a többség nem úgy jön ki belőle, hogy a másik embert a semmibe veszi. A kérdező remekül leírta, hogy a legfőbb baj az incelekkel, hogy egy másik embert csak játéknak tekintenek.


Segíteni pedig nem lehet nekik. Én is beszélgettem incellel az oldalon, és szinte versenyzett velem, hogy kinek volt szarabb gyerekkora, ée mikor kiderült, hogy nekem, akkor próbálta félremagyarázni, hogy biztos nem úgy volt.


Mikor egy incel feltesz itt egy kérdést, és a nők, akik meg akarnak mindenkit menteni, próbálnak segíteni, meghallja? Nem, a többi incelre reagál csak.


Nem a társadalom felelőssége, hogy felkarolja az agresszív embereket.

2019. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Nyeld a szívedbe a gyűlöletedet és az ízületeidet (ítéleteidet), mert megvan írva, ahogyan te mérsz másoknak, úgy méretettnek neked is.
2019. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ezt most nekem mondtad vagy a kérdezőnek?
2019. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

12# vagy az inceleknek mondja?

Én nem vágom az ilyen szabó péter szintű életbölcsességeket

Nem is gyűlölködöm (különben a kérdésem se lenne már itt)

csak érdekel más emberek véleménye a témáról

2019. dec. 28. 16:41
 15/25 anonim ***** válasza:
64%

10# Én nem gyilkosokról és erőszakolókról beszélek a kommentemben.


Hanem az Incelekről. Akik többnyire félink, zárkózott emberek akik nem képesek normális emberi kapcsolatot fenntartani senkivel.


Ők nem bűnözők. Nem akarnak senkit sem megerőszakolni, szexuálisan zaklatni, megőlni. Ez egy rettenetesen csúnya feltételezés. Nem is értem hogyan jön a kérdéshez.


Szóval egyátalán nem is tudom miről beszélsz.


9#


Szerintem jobb gyökeresen kiírtani a problémát, mint hogy a felületen kezeljük.


Ők nem bűnözők, nem erőszakolnak, nem bántanak semmit, csak annyi hogy annyi negatív visszajelzést kaptak az életben, hogy egy a normától eltére rossz életfelfogásuk van.


Nem látják át pontosan mi hogyan működik. Teljesen más ingereket kaptak mint a normál emberek és ettől más lett a személyiségük.


Nem lehető gyilkosokhoz hasonlítani őket.


Ez kb olyan mintha a szegénységben élő embereket okolnán és piszkálnánk őket, hogy "Hogy hogy csak segédmunkás lettél?" "Az ilyen embereknek létezni sem kéne" stb...


Nyílván aki nem megy tovább egyetemre vagy nem tanul olyan szakmát amivel jól lehet keresni nem azért nem csinálja, mert lehetetlen. Nagyából mindent meg lehet oldani. Már van annyi támogatást és állami segítség, hogy óriási küzködéssel, rengeteg munkával bárkii tud diplomát szerezni anyagi helyzettől függetlenűl.

(Itt nem Mérdia tudományról beszélek, hanem mondjuk Mérnökinformatikusról.)


Pl.: Barátnőmnek is a szemüvetlecséjét, a laptopját és még egy csomó dolgot egyetemi támogatásokból vett. Plusz kap ösztöndíjat, dolgozik és így él meg úgy hogy amúgy 0 támogatást kap otthonról. (Vagyis nagyon keveset, de ha nullát kapna is megtudná oldani, csak nem élne olyan jól mint most)


Szóval minden szegény ember lehetne piszkálni hogy az ő hibája, hogy közmunkás, hogy a tescoban árufeltöltő stb....


És a mentalitásuk miatt is lehetne őket hibáztatni.


Pl.: Új Ford Rangert vezetek és ez közel sem álom autó, de el sem tudom mondani hányszor szoltak be láthatóan szegény emberek.


Csak egy példaképpen nem rég Vácszentlászló utáni faluban tankoltam és ahogy kiszáltam már a kocsiból elkezdett 3-4 férfi kibeszélni hagosan. Tankoltam, bementem fizetni, majd mikor kijöttem elkezték mondani, hogy "Milyen szép ranger". Mondtam, hogy "köszönöm". Majd elkezdten nagyon durván ócsárólni, firtatni hogy megdolgoztam-e érte, miből van rá pénzem stb...



Egyszerűen nem értik hogyan működnek a dolgok nincs tapasztalatuk. A fejükbe ha valaki gazdag vagy csak felső középosztály, akkor biztosan azért van ott ahol, mert lopta a pénzt, állami támogatást sikkasztott vagy egyéb illegális módon lett pénze.


Meg ha netántán el is fogdják hogy normáis munkával szerezte meg a pénzét, óriási fintorral néznek olyan emberekre akiknek van, mert nekik nincs, ötletük sincs hogyan szerezhetnének és mára már tudatosult bennük hogy valószínűleg soha sem lesz.


Ez kb ugyan az mint az inceleknék.


Csak a fenti dologkban cseréld le a "pénz"-t barátnőre, családra, barátokra, normális szociális életere és egy az egyben megkapod az inceleket.


Akik ugyan úgy vannak mint a szegények a pénzel.


Nem tudják hogyan szerezzenek, de mindenkit irigyelnek akinek van, de ezt nem merik bevallani maguknak így ehelyett kicsit elkezdeni utálni azokat akinek van.


Majd sajátmaguknak azt hazudják hogy "Nem baj, nincs szükséges rám, hülyeség" és közben tovább gyűlik bennük a méreg. Amit néha kinyílvánítanak pár csúnya kommentel, megszólalással.


Meg azzal nyugtatják magukat, hogy nem is igazán akarják. Ha meg akarnák, bármikor tudnának szerezni, csak most nem elég motiváltak .... DDDEEE ... majd a jövőben, valamikor...


Ez az egyeben ugyan az.



Akkor most minden rosszalló szegény emberet ki kéne írtani? Mert ugyan azok mint az incelek, csak más fontos dolgot hiányolnak, ők nem a normális szociális életet, hanem az anyagihátteret.


Erre a hiányra meg ugyan az a reakciójuk. Utálják azokat akiknek van és az információ hiány, saját rossz talaptalataik miatt nem látják át a teljes képet így abszurdan látják a világot.

2019. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
7%

#15 Incelibátus= tömeggyilkos elmebeteg,és akik ehhez rajonganak.


Az nem incel akiről te beszéltél.

2019. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
30%
15: Nem bűnözők és erőszakolók, de nagyon közel vannak hozzájuk. A fórumjaikon többen fantáziálnak ilyen-olyan dolgokról, büszkélkednek, hogy ma sikerült ráijeszteni egy 14 éves lányra, mert addig követte amíg a lány sírva rohanni nem kezdett, istenítik az inceleket, akik elkövettek tömeggyilkosságokat...
2019. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez valami anerikai agymenés, Magyarországon semmi jelentössége és létezése sincs
2019. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%
Igen ez az amerikai pite csak kifújták a port alóla /looser/ szóról és lett belőle incel-fincel alias inci-finci, így voltam Harry Potterel is, mert meg van írva: ki mint vet, úgy arat.
2019. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok incel, de azért azok alapján, amiket hallok róluk, nem kell őket elmebetegnek minősíteni. Aki incel, az nem ok nélkül az szerintem. Általában tényleg nagyon előnytelen külsejű, csúnya férfiak lesznek az incel közösség tagjai. Mindenféle nő lepattintja őket a fenébe. Az meg szerintem nem baj, hogy szeretnének szép barátnőt, elvégre a csúnyább nők is szép férfiakat akarnak, nem kell a mellébeszéd. Nagyon rossz lehet úgy élni, hogy senkitől sem kapsz semmilyen intimitást, szexet stb.
2019. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!