Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy légtérben mindenkire...

Egy légtérben mindenkire félrékeny vagyok akihez szól, és nem akarom hogy észre vegye de tiszta ideg vagyok. Hogyan valtoztassak ezen?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk egyutt.

Nincs koztunk semmi.

Semmi kozunk egymashoz. De mégis....

Mikor egy helyen vsgyunk és hozzá szol egy masik lanyhoz tiszta ideg vagyok, és remélem nem venni észre de már olyankor idegembe csapkodok meg minden bajom van.

Nem tudom ez miért van az tény hogy tetszik de ez nagyon durva hogy milyen feltekeny vagyok mindenkire....

Hogyan valtoztassak ezen?

Azt hiába írjátok hogy ne menjek oda ahol ő van, egy helyen dolgozunk.

Probalok nem rá gondolni azt hittem csak tetszik es kesz de ugy erzem bele fogok szeretni

19/L


2019. dec. 25. 12:55
 1/4 anonim válasza:
Pontosan ez van velem is barmikor lanyokkal beszel,megyek oda hozza,probalom elvinni onnan,nem birom lanyokkal kettesbe hagyni,es barmikor beszel veluk megol a feltekenyseg de nem hinnem hogy erre lenne megoldas
2019. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyon durva.

Rendesen bele vagyok betegedve ha rá néz másra.

Mi lesz így velünk?

2019. dec. 25. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon beteges, akkor is az lenne, ha a férjed lenne, de így, hogy semmi közöd hozzá... Valakivel dugasd meg magad, mert gondolom sok a fölös energia. Bár itt a szeretethiány is erősen bejátszik, azt meg nem orvosolná. De ha valahogy meg is fogsz magadnak egy palit, tönkre teszed majd az életét... Szóval nehéz ügy.
2019. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Nőként mondom hogy a kerdezôtől és az elsô valaszolótól menekulnek ha férfi lennék


Beteges dolog megfojtani a másikat meg féltékenykedni ha bárki nőnemühöz hozzá mer szólni

Sürgősen változtassatok magatokon mert ilyen mentalitassal nem lesz hosszú kapcsolatotok senkivel

2019. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!