Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem idegesítő ez a social media?

Nem idegesítő ez a social media?

Figyelt kérdés

Komolyan annyira szánalmas. Mindenki úgy csinál, mintha minden nap egy full extra happy szipi szupi nap lenne, minden tökéletes, már sminkben ébredek, 19 évesen üzletasszony vagyok (hiszi magáról a 19 éves mert 2x reklámozott egy 600 forintos sampont...).

Annyira idegesít, hogy mást nem látni, csak ezt a sok ál tökéletes embert. Semmi értéket nem közvetítenek, alig találni egy normális posztot, mindenhol csak ez a megjatszott csilli villi élet...


2019. dec. 7. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ne kövessd őket
2019. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
De, engem is nagyon idegesít. Ezért töröltem magam mindenhonnan.
2019. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Idegesítőnek idegesítő, de sok mindent nem tud a kor embere tenni ellene. Akárhol is próbálsz informálódni a körülötted lévő világról, minden át van itatva az erőszakos, mesterkélt, kelletlenül sok, gyógypedagógiai szintet alázó, buta, genny reklámokkal. Volt olyan időszak, amikor x rádió hallgatására azért szoktam rá, mert nem mérhető aránya volt egy ideig a benne lejátszott reklámoknak és nem szóról-szóra ugyanazt a néhány sor olvasták fel fél óránként a nap 24 órájában. A jelenlegi tendencia szerint úgy kezelik az embereket, mint ha teljesen gyagyásak lennének , - mindent megismételnek 15 másodpercenként azt sugallva, hogy te egy fizikálisan hülye droid vagy és ezért neked óránként 3000-szer meg kell nézned, meg kell hallgatnod ahhoz ezt a trágyát, hogy felfogd. MÁR CSAK AZÉRT SEM (!) vásárolok azokból a kulákból, amelyeket a reklámokban tolnak! - Következetesen! Amire szükségem van, annak önerőmből utána járok! Így járt minden reklámozó!
2019. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ki lehet követni és az ismerősöd marad. tehát nem látod, de nem is bántod meg. mindenkinek jó.

amúgy annyi, hogy szűröd,mi érdekel, mi nem. milyen funkciót használsz, milyet kevésbe vagy egyáltalán.

személy szerint gyűlölöm, max az üzenetküldési funkciókat használom, néha egykis hírolvasgatás és ennyi. már ennyi elég egy agyvérzés közelségéhez... :D

2019. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!