Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ember az...

Szerintetek normális ember az olyan, aki egy végtaghiányos embert korcsnak nevez?

Figyelt kérdés

Ennyire agybetegek lennének egyesek,de tényleg? Ezen rendesen fentakadtam. Nekem nem lenne szívem ilyeneket kimondani egy mozgássérült emberre,még gondolatban se jutottak ilyenek az eszembe soha.

Nem akarok ezzel a kérdéssel senkit megsérteni stb. de ez rendesen mellbe vágott.



2019. dec. 6. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek 80%-a valamilyen szinten sérült agyilag. Ők is ilyenek. Az ember a legtökéletesebb faj, de ez nem jelenti azt, hogy tökéletes is. xD
2019. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha úgy mondta, hogy a sérült is hallotta, akkor faragatlan, neveletlen tuskó. Ha nem így mondta, akkor legalább tapintatlannak nevezném, de lehet rá elítélőbb kifejezést is alkalmazni.

Ha egyszer neki amputálnák a végtagját, vagy így született volna - magát is így nevezné...?

2019. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Az empátia hiány egy súlyos probléma. Az antiszociális személyiségzavar pedig egy pszichikai betegség,úgy mint a skizofrénia.
2019. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Lehetne ebből ideológiai vitát nyitni, mert ha teljesen racionálisak vagyunk, akkor mindenféle logikát nélkülöz már csak az is, hogy életben tartjuk és gondozzuk a fogyatékkal élő embereket, de attól ember az ember, hogy érez és nem csak úgy mond dolgokat, mert szorult bele annyi empátia, hogy megfelelően kommunikáljon és akarjon törődni azzal, akinek vannak érzései. Szóval igen, tirpáknak tirpák és én is lekevernék neki egyet, de vannak dolgok, amiknek akkor is van realitása, ha nem szabad és nem illik kimondani.
2019. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Ha ez ihlette a kérdést, akkor szerintem egyértelmű, hogy az a bizonyos nagy pofával mocskolódó válaszoló vagy egy troll pasi, vagy egy nárcisztikus szociopata nő. Normális ember nem szorul arra, hogy mások mocskolásával racionalizálja, hogy nem vonzódik hozzájuk, egy valóban vonzó, társkeresés területén sikeres, mentálisan ép nőnek pedig nincs szüksége arra, hogy egy anonim oldalon bizonygassa, hogy mennyire jó nő és hogy őt lépten-nyomon álompasik b###ák. Mindenki el tudja dönteni, hogy kivel kezdene kapcsolatot és kivel nem, itt nincs jó vagy rossz válasz, elég, ha saját magának meg tudja indokolni, hogy miért úgy döntött.

2019. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Winni Spinzo ***** válasza:
100%
Érzéketlen és ezzek semmi rosszat nem mondtam.
2019. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!