Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy "nem...

Mit jelent az hogy "nem gondoltam tovább"?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy férfi nekem ,hogy tetszem neki de nem gondolta tovább. Ez mit jelent pontosan?
2019. nov. 30. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Az hogy tetszik neki a segged, de többet nem gondolt bele. Magyarul dugni akart.
2019. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én először azt gondoltam hogy tetszek neki de nem akar tolem semmit. De aztan meg arra gondoltam hogy tetszem neki, de nem tudja hogy nekem tetszik e ő ezert nem gondolkozott rajta tovabb stb de attol még nem biztos hogy nem akar tolem semmit, vagy biztos?
2019. nov. 30. 17:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, neked nagyon összetörhette valaki a szíved te egyből a rosszat látod meg egyből csak szexre kellek? Tapasztalatbol beszelsz? 🤣
2019. nov. 30. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy hirtelen jött számára ez a lehetőség, és valóban nem gondolta még meg, hogy mit szeretne: hosszú vagy rövidtávú kapcsolatot.
2019. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Független a pasi?

Neked tetszik?

Mert ha mindkettő igen, akkor te gondold tovább helyette!:)

2019. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Független

Hogyan csináljam?

2019. nov. 30. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Mi bajod az első válasszal?

Sok esetben valóban a "dugnálak" finom megfogalmazása.

De lehet pont annyi volt tényleg, hogy megállapította, hogy nem nézel ki rosszul, aztán ennyi. Annyira mégse vagy vonzó számára, hogy többet beleképzeljen

2019. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Javasolj neki valamilyen közös programot!

Lehetőleg olyasmit, amiről tudod, hogy biztosan érdekli.

2019. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki nekem tetszik akkor egy idő után szimpatizálok vele,és többet kezdek el iránta érezni. Ha nem gondolt többet bele akkor nem tetszel neki csak testileg. Ez csak testi vonzalom.
2019. dec. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!