Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy pl a török nők...

Igaz az, hogy pl a török nők nagyon szeretik a magyarokat?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy a török nők nagyon szeretik a szőke, kék szemű pasikat.


Valakinek van eaetleg személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban? ☺️



2019. nov. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A török nők nem szeretik, ha így egy kalap alá vannak véve, hogy ők mind ezt szeretik vagy azt szeretik. Általában semmilyen nő nem szereti ezt a gondolkodásmódot.
2019. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a magyarokat szeretik vagy a szőke kék szeműeket?
2019. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen nem szeretik nagyon a magyar férfiakat, az sem kifejezetten "nem nagyon,szeretjük" példaként hoznám fel bolíviát,venezuelát,brazíliát...szeretnék nagyon a magyar férfiakat, de nem tudják léteznek, ott más az élet nem is tudják léteznek magyar férfiak. Kérdem én, hogy lehet úgy élni a világban, hogy nem nézegetem a világtérképet?
2019. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többseg meg a terkepen se tudna oket elhelyezni. A kozkeletu hulyeseggel ellentetben, meg Törökorszagban is van boven szoke, kek, zold, vilagos tonusu emberke, senkit nem fog ez lenyugozni, hogy azert tetszen neki egy nep, mert jaj kekszemu sose lattam meg ilyet :'D.
2019. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A magyar pasik mióta szőke, kék szeműek? :) Jó persze vannak de nem ez a jellemző. A török nők többsége valószínűleg sosem látott egy magyar embert sem, plusz ha vallásos, eszébe sem jut magyar pasit keresni. Nem tudom hol olvastad de köze nincs a valósághoz.
2019. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!