Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok félig...

Fiúk! Ti járnátok félig cigány lánnyal?

Figyelt kérdés
Én félig cigány vagyok, anyum cigány és apum fehér. Rendesen élünk, mint általában minden ember. Rendesen viselkedünk, jól vagyok nevelve. Egészségügyi középiskolára járok, tanulok. Meg akarom mutatni az embereknek, hogy nem minden cigány ugyanolyan. Anyum szintén kórházban dolgozik mint nővér, apum meg buszsöfőr. Én 18 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom mert szinte nincs önbizalmam. Nem a kinézet felől mert szerintem kinézetemmel nincs baj (ego nélkül), csak viszont én nem jönnék össze bárkivel, hanem egy jól nevelt, értelmes, okos sráccal. Sokan mondják hogy nem nézek cigánynak, a bőröm is fehér. Mindig félek ha összejövök egy fehér sráccal és ki derül hgy cigány vagyok akkor elhagy, vagy a családja nem fog elfogadni. Mert bárkivel nem jönnék össze, csak jól nevelt és értelmes sráccal. Ez miatt hogy félig roma vagyok nincs önbizalmam mert félek hogy elítélnek majd. Roma srácok meg valahogy nem jönnek be és nem tartom őket vonzónak :( Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal? Vagy szerintetek van olyan fiú aki fehér és összejönne egy cigány lánnyal?
2019. nov. 26. 17:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem biztos tetszenel, nem is nezek ki rosszul. Mar csak az a baj, h nem vagyok ertelmes, de azert sok sikert csajszi!
2019. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!