Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok félig...

Fiúk! Ti járnátok félig cigány lánnyal?

Figyelt kérdés
Én félig cigány vagyok, anyum cigány és apum fehér. Rendesen élünk, mint általában minden ember. Rendesen viselkedünk, jól vagyok nevelve. Egészségügyi középiskolára járok, tanulok. Meg akarom mutatni az embereknek, hogy nem minden cigány ugyanolyan. Anyum szintén kórházban dolgozik mint nővér, apum meg buszsöfőr. Én 18 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom mert szinte nincs önbizalmam. Nem a kinézet felől mert szerintem kinézetemmel nincs baj (ego nélkül), csak viszont én nem jönnék össze bárkivel, hanem egy jól nevelt, értelmes, okos sráccal. Sokan mondják hogy nem nézek cigánynak, a bőröm is fehér. Mindig félek ha összejövök egy fehér sráccal és ki derül hgy cigány vagyok akkor elhagy, vagy a családja nem fog elfogadni. Mert bárkivel nem jönnék össze, csak jól nevelt és értelmes sráccal. Ez miatt hogy félig roma vagyok nincs önbizalmam mert félek hogy elítélnek majd. Roma srácok meg valahogy nem jönnek be és nem tartom őket vonzónak :( Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal? Vagy szerintetek van olyan fiú aki fehér és összejönne egy cigány lánnyal?
2019. nov. 26. 17:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ki*
2019. nov. 26. 17:43
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Én általánosban egy félcigó csajba voltam szerelmes. De nagyon. :P
2019. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
én ezen a ponton már bárkivel
2019. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Ezek alapján simán.

Alapvetően nincs gondom a cigányokkal, azzal viszont már van ahogy a többségük viselkedik.


Nálatok ez a probléma nincs jelen, szóval az hogy félig cigány vagy egyáltalán nem számítana.

2019. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
64%
Aki az alapján fogad vagy nem fogad el téged hogy félig cigány vagy, azzal ne is ápolj semmilyen kapcsolatot, mert nem érdemel meg. Annál te sokkal értékesebb vagy hogy ilyen agyrokkant idióták gondolkodásával törődj. Fogsz találni értelmes fiút is aki megbecsült származásodtól függetlenül, ettől nem kell félned hidd el :)
2019. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha tetszene akkor simán. Hivatalosan romungronak hívják, aki félig cigány.
2019. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Az h van benned roma vér az nem baj, hiszen a romákat se azért utaljuk mert azok hanem mert úgy viselkednek mint az állatok. Nagyon sokszor keresztezodott mart a cigányság a magyarral az elmúlt pár száz évben szóval ez nem egy nagy dolog, nagyon sok emberben ott lehet még és lehet nem is tudja mert nem mondtak meg neki. Te se verd nagy dobra az egészet, mert felesleges. Ha nem tartod magad cigánynak nem is vagy az, meg ha anyud olyan származású is. Pl nagyapámnak elég horvátok szerbes neve van de sose gondoltam magam szerbnek vagy hasonlónak Ha kedves lány vagy akinek van tartás és elvei csak nyugodtan legyen önbizalmad, mivel okos jól nevelt srácot keresel így az biztos nem csinál majd belőle temat mivel ahogy én is atlatja a dolgokat.

A kérdésre válaszolva le se tojnam ha bele esnek valamiért, akkor szeretném azért aki és nem azért ami nem. Sok sikert kérdező csak okosan, vigyázz a férgekkel. F/26

2019. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Volt két félcigány barátnőm is.Az egyikről nem is tudtam,hogy az,meg is lepődtem,mikor mondta,de tényleg az volt,bemutatta a családját.Ritka rendes emberek voltak,ezt komolyan mondom.A másiknak már sajnos zűrös volt a családja,annak ellenére,hogy a lány normális volt.
2019. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Igen járnák, nem a származása érdekel hanem az, hogy ő milyen.


Volt egy cigány haverom aki pont így volt mint te, hogy csak magyarokkal akart összejönni. Kicsit hülyének néztem, hogy mi baja van a saját fajtájával de akkor látom nem ő az egyetlen :D

2019. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár még olyan lánnyal is aki teljesen roma, nem ezen múlik. A cigánylányok általában szépek ha nincsenek elhízva. Én is láttam már teljesen normális roma lányt/nőt, sőt nagyon jó barátok is voltunk sokáig. Nemrégen pedig egy munkahelyen roma beosztottakkal dolgoztunk, egy kivételével mindegyik teljesen korrekt, normális volt! Jól is dolgoztak, abszolút semmi probléma nem volt velük!
2019. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!