Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok járnátok cigány lánnyal?

Srácok járnátok cigány lánnyal?

Figyelt kérdés

Jàrnátok cigány lànnyal?

Mennyit kéne neki Mennyi


Mennyit kell bizonyítani,hogy eltudjàtok fogadni?


Akkor is kizáró ok,ha normális,tanult,művelt és a családját vagy nem ismeri, mert intézetben nőtt fel gyerekként vagy csak jó a kapcsolata velük és normálisak tényleg. Ergo olyan mint ti, elhagyták a hagyományokat és nincs gond velük.


Ti beszéltetek már GYK-N cigàny csajjal? Tapasztalatok?


Buták nagyon?:D


Én eddig egy lányba futottam bele aki az, de róla nem mondtam volna meg:D viszont ink nem beszélek már vele;D


:DD


F


2017. máj. 3. 17:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Na most akkor írd le még egyszer, mert nem értettem semmit.
2017. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Futottam már itt cigány csajba. Hát, nem volt valami okos, de tiszta, rendezett volt (megadta a Facebook-ját).

Nem járnék velük. Van köztük egy-két csinosabb, de a családi hagyományok gyakorlását tőlem is elvárnák, ha bekerülnék közéjük. Kösz, nem.

2017. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindegyik tartja a családi hagyományokat.

Ha normális és tetszik is,akkor miért ne? Nem az etnikumokkal van itt a gond,hanem hogy milyen az ember.

2017. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Jó,bocs ha nem értesz valamit 1-es. nem fogom újból leírni.


Én olyan lánnyal dumáltam itt tavaly aki nem is ismerte nagyon az igazi őseit és nagyon intelligens, okos lánynak tűnt, képen is normálisan nézett ki :D d mégsem tudtam volna akárcsak barátként tekinteni rá...:s és leráztam :/

2017. máj. 3. 17:28
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Ajánlom ezt a könyvet. " feladó:fekete szivávány"
2017. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
nem. Még akkor sem ha ő normális...attól még ott a családja. Pozitív tapasztalatom nem volt még velük.
2017. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Am szerintem nem minden cigány csaj ragaszkodna a hagyományokhoz és nem a családjával akarnál járni:D mondjuk értem mire gondol a nép..:Djöhet még válasz;DD
2017. máj. 3. 17:30
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
A rövid válaszom: Nem.
2017. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Akk nem csak én vagyok elutasító legalább :/

Nekem kizáró ok,ha cigány a csaj. Mert a családja zavarna, meg kitudja ha szakítanék vele nem-e jönnének nekem:D

2017. máj. 3. 17:32
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Az kizárt!
2017. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!