Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok járnátok cigány lánnyal?

Srácok járnátok cigány lánnyal?

Figyelt kérdés

Jàrnátok cigány lànnyal?

Mennyit kéne neki Mennyi


Mennyit kell bizonyítani,hogy eltudjàtok fogadni?


Akkor is kizáró ok,ha normális,tanult,művelt és a családját vagy nem ismeri, mert intézetben nőtt fel gyerekként vagy csak jó a kapcsolata velük és normálisak tényleg. Ergo olyan mint ti, elhagyták a hagyományokat és nincs gond velük.


Ti beszéltetek már GYK-N cigàny csajjal? Tapasztalatok?


Buták nagyon?:D


Én eddig egy lányba futottam bele aki az, de róla nem mondtam volna meg:D viszont ink nem beszélek már vele;D


:DD


F


2017. máj. 3. 17:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Vannak diplomás ill egyetemista romák is, de ez önmagában persze nem garancia, hogy rendes az illető, ami mindenkire érvényes, nem csak romákra. Sőt, iskolázatlan romák között is lehet rendes, pl zenészek között ismerek ilyeneket.


A roma, valamint az iszlám családi hagyományoknak való alárendelés engem is zavarna, kizáró ok volna.


Az se mindegy, hogyan viszonyul a roma lány családja, rokonai a lány mindenkori partnereihez.


Máskülönben az számít, hogy megüt-e egy bizonyos értelmi és erkölcsi színvonalat, valamint hogy megvan-e a kölcsönös vonzalom.


A cigány nők között arányában nagy százalék, aki számomra vonzó. Volt már cigánylány szerelmem.


Nincs cigány felmenőm. Legalábbis apai ágról dédszülői szintig tuti nincs, anyai ágról sincs dédszülői szintig, annál régebbi ősökről meg nem tudni, viszont anyai nagyapai ág férfi felmenői között több évszázadra visszamenőleg biztosan nincs cigány rokonom.


Tehát semmiféle személyes genetika nem magyarázza azt, amit megfogalmaztam.

2017. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%
Még annyit szeretnék elmondani, hogy nagyon nem mindegy az sem, milyen arányban cigány az illető nő. Pl sok félcigány szülei nem tartanak semmi különösebb cigány hagyományt, kultúrát, hacsak nem "társadalom kompatibilis" módon (pl népzenei hagyomány, cigány népmesék gyűjtése, néprajzi tanulmányok, stb)
2017. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nekem kb azok a tapasztalataim h akkor se allna le ferfi cigany csajjal ha az tok normalis, okos, szep, es nincs vele gond, a csaladja sem problemas. Felunk,hogy a tobbiektol h ok utana h neznenk rank meg ilyenek :D
2017. máj. 3. 17:41
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

Soha nem járnék velük. Undorodom tőlük.

És nem akarom hogy a gyerekem ilyen undorító géneket örököljön, egy szép, intelligens magyar fehér lányt szeretnék, minthogy egy feketebőrű mocskos büdös aljaembert. Nem érdekel hogy viselkedik, a vérében benne van.

2017. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Kb mindenki így gondolja 14-es..
2017. máj. 3. 18:08
 16/26 anonim ***** válasza:
41%
Ha állami gondozásban nőtt fel, majdnem biztos soha nem lesz jó anya. De akinek rendes nevelőszülei voltak, általában semmi baj velük. Én ugyan lány vagyok, de ha fiú lennék, se járnék cigány lánnyal. Vannak, akiket kedvelek közülük, de ha cigány lennék, cigányt akarnék, ha német lennék, németet, ha olasz lennék olaszt, ha kínai lennék, kínait. Ennyi. Így, hogy magyar vagyok, a magyarhoz ragaszkodom. Mindegyik népcsoportnak vannak olyan sajátosságai, amikre az együttélés során jössz rá.
2017. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Soha ! Akkor sem, ha normálisnak néz ki. Cigányhoz ne legyen semmi közöm semmilyen téren. Lakást sem adnék ki nekik, nemhogy beházasodjak hozzájuk.
2017. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha intelligens, rendezett családi helyzetű és nem ripacskodó, akkor igen.
2017. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Elsősorban intelligens magyar fehér lányt szeretnék, minthogy egy nyugateurópai, a fél világot lekaszaboló, és rabszolgává tevő, sekélyes lelkű, önző, beképzelt, ostoba, szemellenzős, alattomos, képmutató és kétszínű, agresszív germán aljaembert. Nem érdekel hogy viselkedik, a másoktól akár indokolatlanul elzárkózó, de másokat kihasználó, felülvizsgálás nélküli, makacs neveltetésük miatt bennük van.
2017. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem!
2017. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!