Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hatással lett volna ha...

Milyen hatással lett volna ha mai Cae frei posztot nőnapon teszik ki?

Figyelt kérdés

Tehát a mai Férfi napos postot a Cafe frei hivatalos oldala március nyolcadikán teszi ki nőkre aktualizálva. Mert ahogy látom ez post nem sok vizet kavar de szerintetek mekkora bojkott és balhézás lenne ha eljönne a március 8. és így jelenne meg:

"Nő nap van, ma az egész világon!


Az igazi nők ilyenkor előzékenyen lemondanak az ünneplésről, hiszen nőnek lenni természetes és magától értetődő az életükben.

Számukra megfelelő és elegendő visszacsatolás a mindennapokban párjuk, a férfi egyetlen elismerő és szerető pillantása."



2019. nov. 19. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg kiakadtak volna a feministák és az Indexen már vezető cikk lenne róla. A posztot elnézve szerencsére rengeteg jóérzésű ember szóvá tette a dolgot így is, annyi, hogy most a feministák és a propagandamédia csendben maradnak, mert ez nem illik bele a világképükbe.
2019. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Férfinap? Az miaz?
2019. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondjuk mindkét esetben hülyeség ilyet kiírni.

Attól nem lesz valaki kevésbé férfi, hogy elfogad egy csokit a párjától. Én is adok hétvégén a páromnak, mert akkor találkozunk.

2019. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Feministaként mondom, hogy én nem értek egyet a posztnak egyik verziójával sem. :D
2019. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Feministának tartom magam, és én meg egyetértek a szöveggel, bármelyik nemet helyettesítjük be. :D

N

2019. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!