Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknak is szokott szőr...

A lányoknak is szokott szőr lenni a lábfejükön?

Figyelt kérdés
Új barátnőm van,aki sötét hajú,erősebb a szőrzete is és észrevettem,hogy borotválja a lábfejét és a lábujjait. Természetesen nem zavar,semmi baj vele,csak nem tapasztaltam még ilyet F.
2019. nov. 18. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen,előfordul.Én is fekete hajú vagyok,erős szőrrel.A lábfejemet és minden lábujjamat borotválom,igaz nem rendszeresen,de néha.
2019. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy van, a talp, a tenyér és az ajkak kivételével minden külső bőrfelületet szőr borít.
2019. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Persze.
2019. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Vannak ilyenek. Normális. Nem tehet róla. Így kell elfogadni őt.
2019. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Igen, és igényes nők odafigyelnek, hogy eltávolítsák, mint a lábujjakon lévő szőrszálakat is.
2019. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Igen.

Ha megcsinálja, nincs részemről gond vele.

Viszont múltkor láttam egy képsorozatot, a nőnek nagyon szép ápolt lábfeje volt francia körmökkel.

Viszont hosszú fekete szőrök voltak a lábujjain, hát elég izé volt.

2019. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar,nem ezért kérdeztem. Amúgy le szokta borotválni, csak amikor nő ki,látszódik,mert fekete,de mint írtam,nem zavar.
2019. nov. 18. 11:53
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
De zavar, hisz kérdést írtál róla ki. A média agymosásának eredménye vagy. Pedig a nőknek szó nélkül le kell nyelni - néha szó szerint - egy csomó dolgot, és nem mutogatnak a pasikon undi dolgokat, pedig hajjaj, lenne mit.
2019. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8. Most miért kell kötekedni? Ha zavarna,nem lennék vele. Gondolhatnád,hogy ha még ott is szőr nő,akkor máshol méginkább. Mindössze nem láttam még ilyet,ennyi és nem több!
2019. nov. 18. 12:42
 10/17 anonim ***** válasza:
4%

Úristen, máshol méginkább szőrös?! 😱 Te szegény férfi, az életed egy tragédia.


Ha most kiderült volna, hogy nagyon nagyon ritka a szőrös női lábfej, kidobtad volna?

2019. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!