Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy viselkednétek, egy...

Ti hogy viselkednétek, egy kulturátlan buta emberrel aki semmit nem tud, mégis okoskodik?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy pl, van egy ember aki nagyon se iskolában, se sehova nem járt, munka lehetőség 0,kettő napig dolgozik aztán nem megy, mindig okoskodik és vagánykodik. Sőt mindenben vitatkozik.


Ti hogyan viselnétek el?


2019. nov. 1. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlordítani nem lehet, és érvekkel meggyőzni sem.

Van erre egy jó módszerem, a nagy okoskodásba belerondítok egy kérdéssel amiből kiderül hogy mennyire nem ért ahhoz amiről beszél, tulajdonképpen 2 szóval megalázom.

Például: nagy mellénnyel beszél a politikáról. Mindenről megvan a véleménye, hangoztatja is... be kell kérdezni "ne haragudj, ki is a köztársasági elnök?" Abból lesz aztán majd hebegés, mert 100% hogy nem tudja...

2019. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez valóban jó ötlet.
2019. nov. 1. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vitatkozom ilyen emberekkel, mást se nagyon csinálok velük
2019. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ráhagyom,hogy jól van, legyen.Biztos.Neked van igazad. Üs skkor mér nem tud mit mondani,hosz neki van igaza :OoOoo
2019. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És*

Akkor*

Már*

Hisz*

Jol van...😅 értsétek jól

2019. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberekel úgy kell vitázni, hogy kérdésekkel rávezeted őket a helyes válaszra, hogy ő maguk mondják ki amit akarsz.
2019. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az működik a legjobban h eleve kerülöm ezeket messzire, de ha mégis kénytelen vagyok beszélni vele akk annyit mondok h legyen a te hited szerint és csak hallgatok. Persze én leszek az unalmas sz*r alak akivel nemlehet beszélni de talán túlélem.
2019. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!