Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha belekerültem...

Mit tehetnék ha belekerültem a Facebook idióták sorozatba és igazságtalanul?

Figyelt kérdés
Kezdek rájönni hogy valaki elintézte hogy bele kerüljek. Nyílván csinált egy kamu Facebook fiókot a nevemmel. És erre csak most jövök rá. Mit tehetnék ez ügyben?
2019. okt. 29. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Végignéztem a sorozatot, nem tudom, melyik lehetsz, de oda SENKI nem került igazságtalanul.

Mivel a nevek, fotók, adatok ki lettek takarva, semmit nem tehetsz.

A kamu profilos részt nem értem, most akkor te kerültél bele, vagy valaki? A profil neve mindegy, mert nincs benne a videóban...

2019. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Jelentsd be a Facebooknak, hogy megsértették a képmáshoz való jogod. Le fogják szedni.
2019. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2010 január 4. – Átadták a legmagasabb épületet, a Kalifa-tornyot (828 méter).

Emlékszel rá? Nem. Akkor megnyugodhatsz rád sem fognak.

2019. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Máskor ne légy idióta :)
2019. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

Megpróbáltál már írni Petinek?

(egyébként nem tudom, miből következtetsz rá, hogy te 'kerültél bele', de ha csak név alapján, akkor ne légy ennyire kétségbeesve, egyáltalán nem biztos, hogy rólad van szó)

#4: Szövegértelmezés 0

2019. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!