Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szólnak be ezért?

Miért szólnak be ezért?

Figyelt kérdés

Szóval vékonyak a lábaim, középmagas vagyok. Többször beszóltak miatta, vagy épp a hátam mögött szóltak meg érte.

Leszögezném, hogy nem vagyok anorexiás!

Miért kell emiatt megszólni? Nem gondolják, hogy ez ugyanolyan bunkóság, mintha én egy ducit csesztetnék a súlya miatt?


2019. okt. 17. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Minek foglalkozol azzal, hogy más mit gondol rólad, vagy esetleg mit szól be? Ezzel csak a saját energiádat húzod le.
2019. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig is voltak/vannak rossz emberek, akiknek az okoz örömet, ha másokban hibát találhat. Sajnálom őket. Ne törödj velük!
2019. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy kibeszélnek egy testépítőt még akkor is, ha nem egy 150 kilós izom massza. Mindenkiben lehet látni valami (legyen az belső vagy külső) amit az emberek kibeszélnek vagy nevetnek egyet rajta. De ez a dolog pont addig tart még beszélik vagy nevetnek rajta, mert utána elfelejtik. Ezzel nem kell törődni, törődj azzal, aki szeret, kedvel, vagy szimpatizál veled. Velük megéri törődni!
2019. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom. Utoljara altalanos iskolaban szoltuk meg egymast a kulso miatt. Majd ha felnossz te is magad mogott hagyhatod ezt a fajta gyerekes hulyeseget.
2019. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok, lehet ez másnak gyerekes, de nekem rosszul esik.
2019. okt. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!