Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj az, ha sokkal szomorúbb...

Baj az, ha sokkal szomorúbb vagyok, ha mondjuk egy kutyát, vagy macskát bántalmaznak, ütnek el, mint egy embert?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen kérdésem nekem is volt (csak én filmekről kérdzeztem) és ezt azért írom, hogy lásd, nem baj!!!


A kommentelők java része is azt írta, hogy ne aggódjak, ez normális; az álaltok védtelenek, nem úgy, mint az emberek, így ezért mélyebb a fájdalmunk, ha velük történik valami.

2019. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Majd mindjárt jön valaki és írja hogy az állatok is ugyanolyan agresszívak. Pl egy kutya. Azon elgondolkodtál már hogy a kutya csak ösztönből agresszív mert nem tudatosan csinálja? Az emberek tudatosan agresszív és árt másoknak.
2019. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Sokan így vagyunk ezzel.
2019. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk engem alapvetően az idegesít, ha valaki a gyengébbet bántja. Legyen az gyerek, nő, kutya vagy macska.
2019. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Aki a kutyát szereti az rossz ember nem lehet, tartja egy régi kinai közmondás.
2019. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Baj. Én mindenkit ugyanúgy sajnálok. Ha meghal egy ember, az miért jobb, mintha egy állat?

Nem minden ember rossz. Pl. híradóban, balesetnél, nem arra gondolok, hogy tuti rossz ember volt.

Lehet, hogy akit baj ért, ugyanolyan állatbarát, mint te.

2019. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem baj mert eleve nem jó az összehasonlítás. A kutya/macska aranyosabb mint egy felnőtt ember, ezért persze hogy előtör a védelmező ösztön.

Jobb kérdés: melyiktől lennél szomorúbb: ha a saját kutyád/macskád/stb. szenvedne valamitől vagy ha a saját gyereked? Bárki akinek volt már mindkettő kapásból rávágná hogy utóbbi.

2019. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Engem rettenet irritálnak azok a vérállatvédők, akik olyanokat kommentelnek egy-egy bántalmazott állat alá, hogy hogyan négyelnék fel meg kínoznák halálra az elkövetőket és összes családtagjukat. Szeretem én is az állatokat, nekem is van, nem is 1, és sosem bántanék kutyát-macskát csak úgy a móka kedvéért, de na hát na.
2019. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Ezzel csak az a baj, hogy amelyik ilyen aberrált, hogy brutálisan megkínoz egy kutyát pl., az holnap a szomszéd Mari nénit is fejbeveri egy baltával.

Az állatkínzók zöme állattal kezdi, aztán emberen folytatja.


Szóval én simán felnégyelném azt is, aki bántja a kutyámat és azt is, aki az idős nénit.

2019. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak az állatokat tudom sajnálni. Mindig sírni szoktam, ha hallom hogy állatokat bántalmaznak.

Nyilván, ha családtag meghal az meghat, de ha idegenek az nem tud érdekelni.

2019. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!