Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Café Frei-be be lehet menni...

Café Frei-be be lehet menni laptoppal és fülhallgatóval tanulni, ha kávét és sütit is fogyasztasz, nem pedig csak a helyet foglalod?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és elég kellemes hely, finom a kakaójuk, meg a kávéjuk is.
2019. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze,miért ne lehetne?
2019. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Hogy lehet kávézóban tanulni fülhallgatóval? Én úgy örültem amikor a saját szobám ajtaját magamra zárhattam.
2019. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mások az igényeink
2019. szept. 27. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Gonosz leszek, de sajnos lehet. Kedvencem, mikor eltehénkedik egy sarokfotelben egy ember, ahol 4-en elférnének.
2019. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Időpont ma 18:30

Miért sajnos?

Kávézóknak régen pont az volt a funkciója, hogy a felnőtt emberek oda mentek újságot olvasni, pihenni, relaxálni egy jó kávé és sütemény mellett. Inkább egy olyan ember legyen a kávézóban aki csendben tanul a laptopján, mint egy olyan anyuka/apuka akik képtelen normál hangnemben beszélgetni, főleg a neveletlen hisztiző gyerekük mellett.

2019. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Második mondatomban ott van az ok, hogy miért sajnos. Elveszik órákra a helyet másoktól. És én is utálom a hangoskodást, gyerekzajt.
2019. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért ne venné el órákra a helyet?

Múltkor én a párommal megkérdeztem egy egyedül ülő olvasó hölgyet, hogy a másik két üres helyre leülhetünk-e. Semmi akadálya nem volt. Mi halkan, kultőráltan beszélgettünk, a hölgy meg olvasott tovább. Semmi vel sem volt zavaró mint az 5 centivel arébb rakott asztalon ülők.

2019. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez nagyon cuki. Mikor én megkérdeztem a két lányt, akik elfoglaltak két asztalt a papírjaikkal, meg a laptopjaikkal, mondták, hogy nem, kell nekik a hely. Majd miután fél óra után le tudtunk ülni, az egyik ott nyávogott, hogy de hangos a kávégép.


Én sokat járok Frei-be és tele van olyanokkal, akik ilyen "sok üléses" helyen elgépezgetnek egyedül. (De amúgy ezt étkezdékben is látni.)

2019. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De írhatsz ezer okot, hogy miért ne lehetne ott tespedni egész nap, LEHET. Úgyhogy neked van igazad.
2019. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!