Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok fülhallgatóval a...

Ti szoktatok fülhallgatóval a fületekben aludni?

Figyelt kérdés
Este utolsó dolgom, hogy meghallgatok pár lassú, nyugtató zenét. Általában utána az ágyam melletti polcra rakom a fülhallgatómat, de egy csomószor elaludtam már úgy, hogy a fülemben maradt, és ilyenkor reggel mindig riadtan ébredek, hiszek simán rátekerdhetne a nyakamra éjjel, aztán megfulladhatok... Mindig meglepődöm egy-egy ilyen véletlen eset után, hogy még életben vagyok. :O
2015. jún. 30. 18:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
max ha bealszom, direkt sohasem :D
2015. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak vonaton.
2015. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokat hallgatok zenét, ezért elalvás előtt mindig bedugom a fülest, aztán ha meguntam, akkor félreteszem, de ha nem és úgy alszok be, hát akkor ez van. :D De úgyis felébredek úgy másfél óra múlva, akkor meg félálomban kiveszem, aztán alszok tovább. :)
2015. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak viaszos füldugóval alszom, fülhallgatóval soha,mondjuk nem szoktam zenét hallgatni csak útközben.

Ne hallgass zenét,ha ennyire tartasz ettől, és túlzásokba sem kell esni,azért életveszélyben még nem voltál.

2015. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erovel mi lanyok ne aludjunk kiengedett hajjal :D nyilvan megvan ra a veszel, hogy ratekeredik a nyakadra, de szerintem nem tul nagy az esely ra. En egy csomoszor aludt mar igy, szandekosan is.
2015. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még ha rátekeredne is a nyakadra, akkor sem fojtana meg.
2015. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 piriiiii ***** válasza:
56%

Régen csináltam ilyet.

Most is csinálnék, de ilyenkor nem is a saját, hanem a füles épségét félteném... Fordulok egyet és elszakad... ah, belegondolni is rossz.

Mondjuk van, hogy olvasok az ágyban egy bögre teával, és úgy alszom el, hogy ott van mellettem az akár teli bögre egész éjjel. Még sosem borult ki... valószínűleg a tudatalattimban benne van, hogy ne nagyon mozogjak, mert ott a tea.

2015. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vonaton én is csináltam ilyet, meg egyszer akkor, amikor fesztiválon dolgoztam, éjszakás voltam, nappal aludnom kellett, 30 másik emberrel egy "szobában". Ilyen körülmények között elég rosszul alszom, csak így, fülessel tudtam. Sosem tekeredett a nyakamba, általában amikor este felkeltem, ki is jött a fülemből, és valahol mellettem volt az egész a matracon.
2015. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen elég sokszor. Mivel koleszos vagyok, itthon folyton nyüzsög a család. Bár általában mindig van egy lejátszási lista és mikor vége akkor előbb utóbb felébredek és kikapcsolom. Szóval reggel már nincs a fülembe sose :D
2015. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 opened paradise ***** válasza:

Max úgy,hogy az egyik,mert amúgy nyomná a fülemet.

Valamiért nagyon jól el tudok aludni néha a depisebb,vagy grunge számokra.

2015. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!