Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, hölgyek, urak!...

Lányok, fiúk, hölgyek, urak! Egy izmos testű ffi de csúnya arcberendezésű, vagy jóképű de apatestű ffi a vonzóbb?

Figyelt kérdés
Természetesen ez a kérdés másik nemre is vonazkozik. Eszméletlen csinos bomba nő csúnyácska fejjel,vagy kicsit molettebb szép arccal?Esetleg minkét példára volt,lehet lehetőség?
2019. szept. 23. 13:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem mondanám őket nevetségesnek, csak engem nem hoznak lázba. Le nem nézem őket és nem nevetem ki, mert nagyon sok ismerősöm van ilyen testtel és szerethető emberek.

Részemről azonban inkább legyen sovány (nem izmos, sovány), de ha vannak izmai az természetesen jó. Kivéve ha túltolja és egy karja vastagabb mint a combom. A kigyúrt testalkat talán még az "apatestnél" is jobban taszít.

De sajnos a pocakosság is zavar. Akár kicsi van, akár hordó. Az arc meg megint olyan, hogy mi számít szépnek? Nyilván egy kapafogú, kancsal, elhanyagoltan szőrös/pattanásos bőrű és zsíros hajú ember nem lesz nyerő, de ami másnak nem bejövős az lehet nekem éppen tetszeni fog valamiért. Erről nehéz nyilatkozni.

De nekem akkor is kell az egyensúly a kettő között. Ha bármiért taszít, én nem vagyok az a fajta, aki megelégszik a félmegoldásokkal. Nem vagyok kapcsolat vagy szexfüggő, hogy mindenképpen párra legyen szükségem, tehát kivárom azt a személyt, aki minden téren megfelel és akinek én is megfelelek. Ha meg nem lesz, mert túl magasak az igényeim? Így jártam. Vállalom.

2019. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
És mi van ha idővel a sovány párod elkezd testesedni,és pocakos lesz stb! Szakítás a vége?
2019. szept. 23. 18:52
 23/30 anonim ***** válasza:
91%
Az azért más, ha kapcsolatban van az ember, vagy ha választás előtt áll, nem gondolod? Tudod. Érzelmek, meg ilyesmi. :) Ne akard a kettőt egy kalap alá venni. Én se tudok rá válaszolni, mert az erősen helyzet specifikus lenne. De gondolom addigra már kialakulna elég erős kötődés ahhoz, hogy az ember képes legyen átnézni efelett. Amíg viszont nincs kötődés, nincs átnézés se. Bocs, az élet kegyetlen. És én is.
2019. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Viszont azt mondják,hohy semmi sem állando.. változik minden és az izlésünk is. Én pl fiatal tizenévesként a vékony nők tetszettek.. aztán azt vettem magamon észre,hogy imádom megnézni a combosabb,segges csajokat!Bocsi,hohy most ilyen egyszerűen fogalmaztam :)

De a lényeg,hogy a válaszokból az derül ki,hogy mindenkinek más tetszik.

2019. szept. 23. 19:03
 25/30 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Mindenképp az utóbbi.
2019. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Miss Endzsi ***** válasza:
Bár, ahogy a képeket megláttam... Az én fejemben teljesen más példa volt rá.
2019. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
31%
Én a sovány férfiakat egyszerűen nem tartom vonzónak. Párom nagyon helyes volt, de sovány, amikor megismertem. Fiatal volt, amikor meghaltak a szülei, szobát bérelt, nem főzött magára, szemét kaján élt. Amikor összejöttünk, első dolgom volt rendesen etetni, és büszke lettem, amikor megjelent a kis pocakja 😆
2019. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Egyébként én ugyanígy vagyok a nőkkel. Imádom amikor husi csípőjük és markolászni való fenekük van. Az olyan husi csajokat ami a képen van.

A sovány,csontos nők (ha tehetnek róla, ha nem) sajnos nem tetszenek!

Van még aki vékony,de csinosan vékony.. az még tetszik.

2019. szept. 24. 22:02
 29/30 Miss Endzsi ***** válasza:
53%
Nekem ezekből mind a nők, mind a férfiak taszítóak voltak a képeken.
2019. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mivel nem párkapcsolatról szól a kérdés igy inkább a teste legyen a toppon,és legyen rajta egyel több nyilás mint rajtam.
2019. okt. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!