Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, hölgyek, urak!...

Lányok, fiúk, hölgyek, urak! Egy izmos testű ffi de csúnya arcberendezésű, vagy jóképű de apatestű ffi a vonzóbb?

Figyelt kérdés
Természetesen ez a kérdés másik nemre is vonazkozik. Eszméletlen csinos bomba nő csúnyácska fejjel,vagy kicsit molettebb szép arccal?Esetleg minkét példára volt,lehet lehetőség?
2019. szept. 23. 13:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Szerinten az utóbbi, engem az arc fog meg, ha társat keresek. A kigyúrtakat amúgy sem kedvelem.


19/L

2019. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az elsővel.


30/N

2019. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
15%

Így egyik sem. Fontos az arc számomra, de egy aputest? Hagyjuk már, az egy elhízott igénytelen 50-es korosztályt mutat. Egy közel 30 éves életerős férfi ne legyen már igénytelen magára.


Tehát számomra az a jó, ha jól néz ki az arc és a test is egyszerre. Párom pont ilyen. :)

2019. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
25%

Összhang, ez a titok. Amúgy a hölgyek nagyrésze ugye reggel tükör előtt felhúz egy maszkot, előnyös ruha és már mehet is a többi hölgy lenézése.

Mi az a kicsit moletebb? Nyilván ne legyen varjú feje (számomra) és ne is legyen dagadt (számomra). Ezen kívűl, ha érti a poént akkor megehet 1 szelet pizzával többet este 6 után..

2019. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Metionin ***** válasza:
72%
Egyik sem. Legyen rendben az arca és a teste is, nem kell egyikből sem full extra de amit lehet, azt azért tegye meg pl. mozgás, arcbőr, haj, ha van szakáll, fogak stb. ápolása, tisztítása, szemüveg esetén megfelelő keret. Az "apatest" nettó igénytelenségre utal, oké hogy valaki nem kigyúrt de azért sok felesleg ne legyen már rajta mert amellett hogy ronda, egészségtelen is. Az arcnál is az a lényeg hogy nekem tetsszen, ott nem tudok kritériumot megfogalmazni, mert sok arcra szoktam mondani hogy szép, míg mások ugyanazt nem tartották szépnek / jóképűnek.
2019. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Szép, helyes arc. A testen lehet változtatni, de az arcon nem.
2019. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésfeltevés módja azt sugallja, hogy érzelmek nincsenek a kanyarban sem. Ha pedig csak arról van szó, hogy "használni" kell a másik embert bizonyos célokra, akkor szerintem inkább a teste legyen pöpec.
2019. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én az "apatestű" pasikat kedvelem, szóval ha még az arca is jóképű akkor nyert ügye van :)
2019. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
Mindenképpen apatestű. Csak azért, mert az izmosakat sose szerettem, ha jóképű, ha nem.
2019. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%
Egy idő után szerintem igyis úgyis apateste lesz mindenkinek, szóval legyen inkább helyes arca.
2019. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!