Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az alabbi...

Mi a velemenyetek az alabbi magyar youtuberekrol?

Figyelt kérdés

Csizmadia Gabi

Plaura

Szabyest

Viszkok Fruzsi

Vegh Dori

Dezso Bence

Polla

Marko Rebeka

BishBharbie

Melyikeket szeretitek? Miert? Melyikeket nem? Miert? (irhattok olyanokat is, akiket en nem soroltam fel)

Koszi :D


2019. szept. 15. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szoktam nézni.
2019. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem fogott meg a felsoroltak közűl, Dancsó Petit , 'FanMadeMaker" Marcit, anno JustVidmant, Dömöst, rosszpcjátékok, Duma Ragu, meg Szkiton tv-t követ(tte)m, ja és HallywoddHonda. :D , aki nem tud végig mondani egy mondatot vágás nélkül az hamar az agyamra megy. Magyarósi Csabát sajna ezért nem tudom megnézni, felcsesz, meg már Szalay Isti is, pedig pöpec videói voltak. Most jut eszembe St22 Lacika, Kótai Zoli bácsi, na őket is követen és Karottát (Bazsó Gábor) meg HAndrás. És még sok-sok videós (totalcar meg vezess stb. műsor, tehát nem személy, ezért nem írtam bele).
2019. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak viszkok fruzsiról hallottam, egy-két videóba belenéztem, de nem igazán fogott meg. Én csak külföldi youtubereket nézek, illetve külföldön élő magyar youtubereket. Az érdekes, hiszen egy másik kultúráról mesélnek, itthon élő magyarokkal mégis mit kezdjek? :D
2020. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!