Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az alabbi...

Mi a velemenyetek az alabbi magyar youtuberekrol?

Figyelt kérdés

Csizmadia Gabi

Plaura

Szabyest

Viszkok Fruzsi

Vegh Dori

Dezso Bence

Polla

Marko Rebeka

BishBharbie

Melyikeket szeretitek? Miert? Melyikeket nem? Miert? (irhattok olyanokat is, akiket en nem soroltam fel)

Koszi :D


2019. szept. 15. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyiket sem ismerem.
2019. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

+ Farkas Timi, Rbence


#1: hogyhogy? nem jutubozol vagy inkabb kuldoldieket nezel?

2019. szept. 15. 20:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem igazán ismerem őket. Esetleg Végh Dórit a garázsmenetből, illetve Viszkok Fruzsit, de őket sem nézem túlzottan.


Akiket én szeretek, az például Maris, Klaudia, Fajt Alex, Iza., Paul Street.

2019. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Egy részét nem ismerem,a másik meg szerintem nem a legjobb trió.Én csak pár csatornát követek de azt rendszeresen. Zsíros deszka,After midnight,surviving life (Nem Magyar)Szoky konyhája,metalcastiel.Ezek jutottak most az eszembe.
2019. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megint Kitty-t szeretem.Más magyar youtubert nem ismerek,a felsoroltakat sem BishBharbie-n kívül.
2019. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt se tudom kik ezek.
2019. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2# Én sem ismerem semmelyiket. Kb éjjel nappal fent vagyok youtubeon. Ha mást nem elgalább zenét hallgatok.


Nekem mainstream youtuberek:


Joe Rogan

Your Mom's House

Yes Theory

Good Mythical Morning

Linus Tech

Juji & Tom

Steven Crowder

Philip DeFranco

H3H3

Ownage Pranks

Hoovies Garage

Rich Rebuilds


Elsőre ennyi jut szembe fejből, de még rengeteg fitness youtuber, sok amerikai standuppos pl Bobby Lee meg technológiával foglalkoz csatornák ezeken kívül.


Horváth András az egyetlen magyar akire feliratkoztam, mert imádom az elektromos autókat. Ami vicces, mert egy nagy Ford Pickupot vezetek.

2019. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szabyestet, Viszkokot és Pollàt ismerem, mind bénaaaa, még talán Polla annyira nem is, de a többi gáz.

Akiket szeretek az Fehér Tamàs, Magyar top 10, tízes lista, Paul street, mást nem is nagyon nézek, nem érdekel a sok "mi van a tàskàmban" meg hasonló barom videók.

2019. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén? Nincs jó véleményem. Viszkok Fruzsi bosszant talán a legjobban, és nem irigységből mondom, de igazságtalan az a sok ingyen utazás és ingyen autó, telefon stb. amit kap. Nagyon nem színvonalas amit csinál, sminkelni sem tud és semmitmondó videókat gyárt (Őszintén és objektívan mondom). Csizmadia Gabi és Plaura próbálkoznak, de nem gyártanak érdekes tartalmat.

VeghDori aranyos, neki érdekes videói vannak.

Markó Rebeka nagyon határozott kiállású, szépen beszél, és jó videós, bár őt se mindig nézem azért, nem minden videója kelti fel az érdeklődésem. Polla is aranyos, de az ő videóinak nem hiszem hogy én vagyok a célközönsége, ezért nem igazán nézem. Na és az őket összekötő kapocs: Dezső Bence, ő az akinek pénz az van, de hogy miért követik ennyien és honnan szed fel ilyen szép lányokat, na azt sosem fogom megérteni. :D

A többi említett videóst nem ismerem. Összességében egyiküket sem szeretem és követem rendszeresen, inkább külföldieket nézek. Ha nagyon őszinte akarok lenni, a magyar Youtube nagyrésze idegesít engem.

Markó Rebekának megvan a kiállása, nekem ez a legfontosabb szempont amitől élvezhetővé válik egy videó. Csizmadia Gabi “véletlen” sminkdobálásai (amikor direkt elejti hogy legyen bloopers videó) irritálnak. Egy videós legyen határozott, őszinte és ne járjon a fellegekben, ne menőzzön és ne játszom szerepeket, gyártson érdekes tartalmat, inspiráljon, adjon őszinte véleményt a termékekről és ne szponzorokkal hazudozzon és legyen hálás a nézőinek. Van ilyen magyar videós? Ha van, szóljatok

2019. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem nézek magyar youtubosokat.

Régen néztem, de konkrétan szeméttel tömtem az agyam.

Akiket nézek: Shane Dawson, Sidemen, Faze Clan, Nigahiga, Blaire white, Jacklyn Glenn, ImAllexx, WillNE, the Daily Dropout, EllenShow, Late late night show, the tonight show

Most hiretelen ennyi jut eszembe

2019. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!