Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért teszik ezt velem mindenki?

Miért teszik ezt velem mindenki?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam jó senkinek mindig kerültek és kerülnek a fiú lány barátaim ok nélkül, amikor össze gyűlnek társaságban oda megyek de ki amerre lát arra megy,egyszerűen nem akarnak egy légtérben lenni velem, pedig nagyon jó lelkű és tiszta szívű igaz barátnak tartom magamat de valahogy mégis ezt csinálják velem.


Ma is az egyik barátom beszélt a lányokkal hogy mennyünk valahova és kint voltak ahogy meg láttak a lányok szememben mondták hogy :(Te nem jössz!) azt hittem ott hejbe össze esem. A többiek is el húzták a csíkot onnan.


2019. szept. 5. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek is barátaid.
2019. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pelgrim ***** válasza:
100%

“Miért teszik ezt velem mindenki?”

Talán azért mert „nagyon jó lelkű és tiszta szívű igaz barátnak” tartod magadat.

Én azt javasolnám felejtsd el a barátaidat, ne igyekezz senkinek a „jó lelkű és tiszta szívű igaz barátja” lenni, légy önmagad legjobb barátja az elég.

Tegyél szert önismeretre, helyes önbizalomra és öntudatra egy idő után, nem kerülni fognak, hanemrajongni érted.

2019. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
energiavámpír vagy valószínűleg, vagy csak simán lehúzod a társaságot, szabadulni, menekülni akarnak tőled
2019. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy ha nem barátkozóm és nem megyek a társaságukba akkor egyedül fogok meg r**adni.


Már volt ien eset hogy mentem és kerestem őket vittem ajándékot is de hiába, aztán nem kerestem őket és még jobban el távolodtak tőlem.


Meg olyan is volt hogy amikor nem volt valamiűk akkor jöttek hozzám és kértek én pedig adtam. Aztán mehettem a francba onnantól.

2019. szept. 6. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rohadj meg inkább egyedül, mint ilyen "barátokkal". Nincsenek barátaid, fogd már fel. Nincs gond. Barátokat ne próbálj keresni, azokat csak találni lehet.
2019. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy inkább egyedül mint rossz emberekkel. A rossz önismeret 2 féle módon nyilvánulhat meg: vagy nem látsz magadban hibát, vagy csak magadat hibáztatod, egyik se jó. Ajánlom neked a pszichológust, hogy segítsen kicsit tisztába tenni magad saját magad előtt, és hogy tudd, milyen társaságba illesz, es ne pitizz olyanok után, akik megaláznak. Ja es mégvalami, amíg gyenge vagy es nyuszi, addig taposni fognak.
2019. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!