Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért van az, hogy bár úgy...

Miért van az, hogy bár úgy rémlik, hogy mindenki egyetért vele, hogy a Karácsonynak nem az eszeveszett költekezésről kellene szólnia, legtöbben mégis ezt teszik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit nevezel eszeveszett költekezésnek? Nálunk kis apróságokkal lepjük meg egymást. Ez is beletartozik az eszeveszett költekezésbe? Vagy ha születésnapra ajándékot veszünk az is? Csak egy naptári évben jobban eloszlik, nem úgy mint karácsonykor.
2013. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pyro Matrix ***** válasza:
teljesen megértelek. vannak akik hitelt vesznek feel csakhogy meglegyen az áhitott ajándék.amugy nálunk sincs Nagy költekezés.
2013. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nálunk soha nincs nagy költekezés.

A gyomrom se nagyobb Karácsonykor (ezt a rokonaim nem képesek megérteni),

S szerintem a költekezők csak kötelességérzetből -vásárolnak annyi vackot össze, s nem szeretetből.

Nomeg az új nagyképernyős CRT tévé a 2000-es évek elején, a plazma TV a közepén, 3DTV és iTV stb., az ajándék a családnak kifejezés kifogás, aki úgy dönt, hogy megveszi (1-2 évente új TCt), az szerintem magának veszi.


De nézzük milyen az emberi természet. Veszel egy új vackot, s csak addig tesz boldoggá, amíg az új. Amint kiismerted, leteszed a polcra, a szekrénybe, s ott fog porosodni. De Kína eladta.

2013. dec. 25. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj kérdező nem már. Ajánlom akkor a szobád cuccainak feléd dobd ki, hiszen biztos van haszontalan vacak kínai cuccok. Meg a plazmatévét, meg mindent dobjál ki, hiszen hiszen tévé nélkül is lehet élni, haszontalan. Elég kettő pulcsi, kettő nadrág, többit dobd ki, mert haszntalan költekezés , ha belenéznék a szekrényedbe akkor biztos meglátnám. Tudod szeretetből adni ajándékot, az igen szép dolog. Az hogy ismeretlenül vádolod az embereket, hogy haszontalan költekezésbe kezdenek előszö néz magadba. Ajánlom, hogy se sületésnapon, se névnapodon, soha semmikor ne kapjál semmit, hiszen haszontalan. Ami kell úgyis megveszed magadnak. Sőt a nyelvünkből is törölnéd az ajándék szót, mert minek az, úgyis sokan csak pazarolnak. Már tudom mi lenne a megoldás szerinted.

Fizetést levinni havonta 40. ezerre, na ebből tuti nem tudnának költekezni. Költözz el Afrikába ilyen gondod ott nem lesz.

2013. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, te félreértetted a kérdést.
2013. dec. 25. 16:31
 6/6 A kérdező kommentje:

És én TV nélkül élek...

Nincs. S egyéb eszközön sem nézek TV-t.

2013. dec. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!