Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándék akinek mindene megvan,...

Ajándék akinek mindene megvan, akkor mégis mit?

Figyelt kérdés
Hülyeséget, értelmetlenséget nem akarok. De pénzem sincs sok. Akkor mit? 30 éves férfi, mindene megvan. Ő sok mindent megvett nekem, amit nem is kértem, csak kellemetlenebbül érzem magam tőlük. Itt a karácsony, és a szülinapja is kevesebb mint egy hónap múlva lesz. El vagyok keseredve. :(
2013. dec. 21. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Parfüm? Esetleg egy vastagabb pulcsi? Vagy jó meleg zokni? Hosszú még a tél, kellenek a vastagabb cuccok. :)
2013. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Parfümje van, egyfélét használ. Mind ketten imádjuk. A ruha meg, mondogatja milyen jó anyagú tréning gatyáim vannak, de nekem ezek mind kinaiból vannak, de ő meg nem tudom azokat mennyire hordaná. Márkásat meg.. :/ Én nem tudok venni. Ezen nagyon filózom.
2013. dec. 21. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

ööö most te kije is vagy???

A Tescoban van egy tipikusan ajándéknak gyártott csomag, amibe borotva, bortovahab, és egyéb cucc található. Én ezt vettem az apucimnak;)

2013. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem is drága kb. 1500-2000Ft
2013. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A barátnője, de csak pár hónapja vagyunk még eggyütt :)

Amugy meg villanyborotvát használ. De köszönöm, ötletnek jo...lenne :)

2013. dec. 22. 06:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!