Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csalódtál már magadban? Ha...

Csalódtál már magadban? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom nyitva hagyta a facebookját és belenéztem

Nem tláltam semmit de szégyenlem magam mert belekotoeásztam. Úgy h nwm is használja még a telefont se én marha....

Megbeszéltük bevallottm neki és persze ő is meg nézhette az én cuccaim ha akarta.

2019. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A gyengesegeim miatt. Meg kiskori dolgok miatt, nrm is szeretnem ide irni, de csunya dolgok.
2019. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azt hittem sokkal többet is ki tudok hozni az életből, mint ami jelenleg kilátásba van...
2019. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

több év depresszió és hasonló dolgok után felküzdöttem magamat, igaz előtte is végig dolgoztam ezen, de utána lett meg csak a gyümölcse

elég sikeres vagyok szakmailag, bárhova nyúlok jobbnál jobb lehetőségeim vannak

21 évesen komoly kapcsolatot akartam, sok dolognak utána olvastam mit rontanak el mások, mire kell figyeljek.....


végül itt vagyok 5 évvel később 3 kapcsolat után

első ex pénzéhes, második visszahúzódóból beképzelt...

sok embert tudok motiválni, lelkesíteni, viszont párkapcsolatban a pozitív hatásom miatt rossz irányba fejlődött az adott partnerek személyisége az ÉN hatásomra

ez számomra elég nagy csalódás volt, hogy annyi embernek tudtam segíteni, támogatni, előre vinni őket és mégis kapcsolatban elbuktam ilyen dolgok miatt

persze a kapcsolatok tönkre is mentek, mert a negatív hatás miatt csak az elvárások voltak, megbeszélni nem lehetett


de, hogy a jó oldalát nézzük, mára én is sokat változtam, végre önzőbb tudok lenni, szóval én is változtam végül és számomra most sokkal jobb

2019. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen :( Azt hittem, ki tudom verni négyszer egymás után, de csak háromszor sikerült
2019. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb folyton amikor ébren vagyok.

Pontosan tudom mit kellene tennem, mégis a lustaság győz

2019. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan. Belemegyek rossz dolgokba.
2019. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, muvel régen egy könnyed, laza emver voltam, most meg egy parás hülye vagyok.
2019. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor nem tudok annyira kiállni magamért, amennyire kellene.
2019. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokszor. A legnagyobb csalódásomat hosszú lenne elmesélni. Lényegében annyi történt, hogy még általános iskola 6. osztályában az évnyitóm leült mellém egy régi barátnőm, akit legalább 5-6 éve nem láttam. Alig mertem ránézni, a torkom meg lángolt, mikor nagy nehezen kinyögtem neki pár mondatot. Az elkövetkező 2 tanévben alig szóltunk egymáshoz, csak ha nagyon muszáj volt. Évekkel korábban meg ő volt a legjobb barátnőm, aztán elszúrtam, mert a szociális fóbia minden érzésemnél és róla alkotott pozitív véleményemnél erősebb volt. Épp egyik nap megint róla álmodtam. Talán mondanom sem kell, hogy ez a eset olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy azóta egy barátom sem volt.
2019. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!