Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tettek volna a helyemben?

Ti mit tettek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Minap felszálltam egy tàvolsàgi buszra, és amint felszálltam rám köszönt egy kb 40 év körüli pasi mosolyogva. Meglepődötten visszaköszontem neki egy nagyon halk "hellóval", aztán leültem valahova, ahol épp hely volt. A pasi hátrafordult és elkezdett nekem ordítani és integetni a buszon(zenét hallgattam fülhallgatóval), ezért lentebb vettem a zenét és nem néztem rá, csak hallgattam mit ordít, ha jól értettem olyanokat mondott, hogy "Hahó, figyelj már ide...nem jó Miskolcon, mi? Hahó..."

És volt pár trágár szava is, de azokat nem hallottam teljesen. Aztán már nem dumált, csak nézett rám, de úgy, hogy le sem vette rólam a szemét, én pedig nagyon igyekeztem vele kerülni a szemkontaktust, de egy idő után megint elkezdett hozzám pofàzni, senki máshoz nem szólt, csak hozzám ordítozott, az emberek pedig néztek rám.

Nem volt részeg, mert nem tűnt annak, de nem tudtam ezt mire vélni. Végül egyébként belekötött a sofőrbe és az leszállította.

Mit tettek volna a helyemben?

/L


2019. aug. 26. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg ugyanezt. Az ilyeneknek nem szabad visszaszolni, mivel nem beszalithatoak.

Esetleg ha kevesen lettek volna a buszon, rajtunk kivul akkor leszalltam volna, ha o biztosan nem teszi ugyanezt.

Ha megindult volna, akkor mas a helyzet. Olyankor nem kell gondolkodni, beszelgetni vele csak cselekedni.

2019. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos valami gyökér
2019. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet mégis részeg volt 😂
2019. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkabb elmebeteg, nem beszàmitható. Sajnos ezek szabadon vannak, mivel nem akarjàk ôket eltartani. Àllambàcsinak màsra kell a lóvé.
2019. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb ilyenkor nem szembeszallni az ilyen emberekkel mert vmi gond van naluk. Ne erdekeljen es kesz, mindenki tudja ugyis h a pasas volt a hulye ember!
2019. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gondoltam, hogy szellemileg sèrült lehetett, mindenesetre nagyon megijedtem tőle, de szerencsére hamar leszàllította a sofőr, miután elkezdett neki beszólogatni.

Köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 27. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!