Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet ebben a borzalmas...

Mit lehet ebben a borzalmas évszakban szeretni?

Figyelt kérdés

A meleg ellen nem lehet védekezni, az ember egész nap fuldoklik a hőségtől.

Teli van gusztustalan rovarral, bogárral minden.

A por, szmog, parlagfűhelyzet katasztrófális.

Az erdőtüzek, kigyulladások nagyon gyakoriak.

Rengeteg egészségügyi problémát okoz az érzékenyeknek ez az idő.



Kérdem én: milyen ember szeretheti ezt a borzalmas és kibírhatatlan, gusztustalan évszakot?


2019. aug. 26. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

"A meleg ellen nem lehet védekezni, az ember egész nap fuldoklik a hőségtől."

Könnyen lehet, ha az ember egy kicsit is kreatív.


"Teli van gusztustalan rovarral, bogárral minden."

Nálunk tavasszal sokkal több bogár volt, valahogy júnis óta eltűntek.


"A por, szmog, parlagfűhelyzet katasztrófális."

Télen talán ezek nincsenek? Parlagfű nem, de akkor a kéményfüst sokkal nagyobb.


"Az erdőtüzek, kigyulladások nagyon gyakoriak."

Máskor pedig az árvizek azok.


"Rengeteg egészségügyi problémát okoz az érzékenyeknek ez az idő."

Nyáron szinte senkit nem látok orvosnál, ellenben télen tömve vannak a rendelők.


Csak az utál egy egész évszakot, aki túl szűklátókörű ahhoz, hogy lássa a lehetőségeket és élményeket, amiket tartogat.

2019. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Ez a kérdés nem több provokációnál.

Én se szeretem a nyarat, de nem nézem le azt, aki igen. Mindenkinek más tetszik, más esik jobban. Ráadásul ezt úgy, hogy rosszul vagyok a melegben, de nem nyafogok meg utálok másokat, amiért ők meg szeretik ezt az évszakot. Mindjárt jön az ősz, meg a "kemény" tél és akkor jobb lesz a hidegkedvelőknek. Akkor meg majd jönnek a melegimádók ugyanígy provokálni a másik tábort. De miért? Miért nem férünk meg békében egymás mellett?

2019. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Lehet védekezni a meleg ellen, ventillàtor, lègkondi, erdő, tó, tópart, strand, aquapark, zuhany, stb. És sok vizet kell inni.

A gusztustalan rovarok, bogarak engem is idegesítenek és félek tőlük, és undorodom, mindig a páromnak kell őket levadàsznia, de szerencsére nem esik nehezére. Mondjuk most épp nincs a közelemben a napokban és múlt éjszaka is egy nagy rovarral kergetőztem, ami nem hagyott aludni, meg is ijedtem tőle és hajnal 4-kor még azt kerestem, hogy hol van...

Az allergiàm tavasztól őszig tart, télen pedig jön a megfàzàs, de nyáron legalább beteg nem nagyon vagyok, szóval ennek örülök. Az allergiàm meg elviselhető már ennyi év után.

Az erdőket viszont tényleg sajnálom, lesokkoló ami Amazóniàval is történik jelenleg(Nem kell kioktatni, hogy nagy része szándékos gyújtogatás, tudom).

Válasz a kérdésedre: Ennek ellenére én szeretem ezt az évszakot, ilyenkor vannak a legjobb bulik, van időm pihenni, családommal és a pàrommal lenni, van idő a hobbimra, és még néha eljutunk pár napra is valahova, bár az ideji pihenés kicsit most csúszni fog előrelàthatóan.

Fázni gyűlölök és a havat is utàlom, szóval inkább nyár legyen.

2019. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Én is utálom, így nyár végén már undorodom a melegtől, viszont az vigasztal hogy ez az utolsó hét, szinte már ujjongok az örömtől 😍
2019. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
4 Pedig még szeptemberben is nagyon meleg szokott lenni.
2019. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát igen tudom, sajnos.De azért ilyen 35-40 már nem nagyon,meg a késő délutánok és az esték már hűvösebbek.
2019. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoktál a barátokkal fürdőbe járni, sátorozni, fesztiválozni, koncertre menni a jó időben? Esetleg kint a kertben sütögetni, grillezni egy társasággal?

Mert ha nem, akkor mondjuk megértem, hogy semmit sem élvezel a nyárban.

2019. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet szép női lábfejeket nézni.
2019. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen ez a meleg borzaszto. Lehet par fokkal hűsebb es tok jo lenne. De hat errol van akj dontson!
2019. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"fesztivál, bulik"


Mármint vizezett "söröket" inni négyszeres áron, ugrándozni a kritikán aluli fosnak nevezett zenére, kikent kis ribik és a "nagyfiúk" társaságában, miközben mind az 50 megmaradt agysejtjüket mérgezik? Köszi, ennél többre futotta.


"Aquapark"

Persze, napi szinten, főleg esténként! Sajnos van, akinek napközben dolgoznia kell és az Aquapark hűvös szele nem ér el ide a nappaliba.

2019. aug. 27. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!