Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kihez forduljak? Borzalmas a...

Kihez forduljak? Borzalmas a családom.

Figyelt kérdés
Sokszor megfordult a fejembem az öngyilkosság. Nem sajnáltatni akarom magam, de már nem tudok kihez fordulni. Rettenetesen önbizalom hiányos vagyok és szorongok, félek az emverektől és mindentől. Kívül boldognak mutatom magam, de belül szét vagyok millió darabokra törve. Ezeknek oka az, hogy itthon azt hallgatom milyen dagadék disznó vagyok, tudom, de olyan szinten mondják, hogy fáj. Mondtam, hogy szeretnék sportolni, de nem érdeklem őket. Tűröm és nem szólok semmit. Elfogadtam, de ha néha visszaszólok valamit én vagyok a hisztis senkiházi.Antiszociálisnak neveznek, miközben testérem és a szüleim teszik ezt velem. Vannak barátaim, de nekik se merem kiönetni a szívem.Hajtok, most állok gimi választásnál, jó tanuló vagyok, mégis azt hallgatom, hogy egy hülye vagyok és nem fog sikerülni. Mi a fenét tegyek?

2018. nov. 24. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korban vagy amikor ezek a mondatok tönkre tudnak tenni, ilyenkor a legnehezebb megtenni amit most mondani fogok, de muszáj. Próbáld meg konkrétan lesz*rni miket mondanak, légy erős és csinálj meg mindent amiről azt gondolják nem tudod megcsinálni. Kezdj el sportolni, bizonyítsd be hogy nem vagy se hisztis senkiházi se hülye. De elsősorban ezt ne nekik, hanem magadnak bizonyítsd.
2018. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem keresd fel az iskola pszichológust. Biztos van nálatok is.

Esetleg nincs olyan tanárod, rokonod vagy idősebb ismerősöd akitől sefítséget tudnál kérni?

2018. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En próbáltam kizárni ezeket.... De nem megy egyszerűen tönkretesz. Sajnos marad az álarc
2018. nov. 24. 22:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretem az apai nagyszüleimet, de nem beszélek meg velük ilyeneket, nem annyira jó a kapcsolatunk.
2018. nov. 24. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ahhoz hogy változás legyen, akarnod is kell. Ha így állsz hozzá hogy "marad az álarc" akkor nem is akarsz változatatni.


Első voltam

2018. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanigy nottem fel. Akkor kezdtem el rendszeresen sportolni es szabadidomben meg uzleti konyveket olvasni. Jo idoben kimdntem vmi parkba estig tanulashoz,h ne legyek otthon. A sportokban sok sikert erek el azotais. Megcsinaltamegy olyan diplomat,amirol azt mondogattak ,h nem fog sikerulni. Most vegre a sport meghozta azt az onbizallm mennyiseget,ami eddig is kellet volna,hogy legyen.


Az ilyen tetu csaladon nem tud segiteni pszichologus,csak az,ha elkoltozoles csak ritkan vagy soha nem talalkozol veluk.



N

2018. nov. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!