Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt én rontottam el?

Ezt én rontottam el?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem itt gyiken egy fiúval,néhány héten keresztül beszéltünk aztán elkezdett fura lenni.

Azt mondta ő senkinek sem kell,ronda meg ilyenek.

Aztán segíteni próbáltam,ott voltam neki,de ellökött magától.

Én rontottam el?

16/L


2019. aug. 12. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ebből nehéz megmondani. Lehetséges, hogy már az elejétől fogva önbizalomhiánya volt, többet akart volna, de nem érezte, hogy bejön. Az is lehet, hogy a szokásos vigasztaló szöveget unta meg.
2019. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
gyakran ismételt kérdéseken ismerted meg?
2019. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Csak a szokásos önsajnáltató debil. Néha itt élik ki magukat, ilyen formában. :D
2019. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem tudsz segíteni neki. Egy szakember, pszichológus tudna.


A gyerek kezdő nárcisztikus lehet. A szülei rossz viselkedésmintáit próbálja használni a problémamegoldásnál. De nem várható el, hogy tiniként meg tudja oldani ezeket a problémáit, tőled meg aztén végképp nem várható el.

Aranyos, hogy próbáltál.segíteni neki, de ezen most nem tudsz. Máshogyan kell önbigalmat szereznie, magától kell rájönnie a gondjaira. Hagyd őt, és ne kerülj a hálójába!


Ha keres még, akkor ne segíteni próbálj neki, hanem megérteni őt. Empátiát tudsz nyújtani számára. Már ha szeretnél foglalkozni vele, de talán jobb lenne kerülni őt.

2019. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönön szépen a válaszokat.

Azt hiszem az lesz a legjobb,ha befejezzük a beszélgetést.

2019. aug. 13. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Megértem a srácot, én is ilyen vagyok.. Bár én azért taszitok el mindenkit, mert aki segiteni akar az is max barát lenne, én pedig lányokkal ne szeretnék barátkozni, az nekem ugy se menne, igy inkább ellököm magamtól az embereket hogy ne fájjon jobban a magány.. Bár ennél jobban nem igazán tudna :D

18f

2019. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!