Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igy is sikerulhet?

Igy is sikerulhet?

Figyelt kérdés

16.án forgalmi vizsgazok kicsit izgulok hogy milyen lesz es hogy lesz

A nullarol kezdtem az oktatom is jofejnek tunt/tunik de igy a vege fele hogy levezettem a 30 orat o azt tancsolta hogy kell meg nekem plusz ora meg hogy o amugyse szokott senkit se engedni vizsgazni potora nelkul .Az igazsag az hogy ereztem hogy szuksegem van meg gyakorlasra es igy beleismentem az utobbi hetekben pedig elosszor kimerem jelenteni magabiztos vagyok es oszinten jol megy erre o meg azt tancsolta hogy menjek kedden es majd meg vizsga elott egy nappal ami napi 2 ora mar most jarok 38 oranal es lesz 42 oram ez kb olyan 48-50.000 lesz nekem mar kb 250.000 jarok jogsiba(elsore atmentem kreszbol) felek ha elrontom ez gyarapodik es csak az oktatonak megy a penz valtani mar nem tudok erzem es tudom hogy ha nem vettem volna potorat szerintem vizsgan kicseszne velem direkt sikerulhet?


2019. aug. 10. 19:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Amikor megkerdeztem tole hogy sikerulhet elsore o azt mondta szeretne es szerinte siman de hat nem is tudom
2019. aug. 10. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a vizsgabiztos hibát akar találni, akkor találni fog.

Sokszor előfordul, hogy kell a pénz és megindul a buktatósorozat.


Ha beleesel, akkor hát ez van. Nem te leszel az első.

2019. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk alap, hogy mindenkit meghúznak először, mert kell a pénz az autósiskoláknak sajnos. Úgyhogy ha mégsem lesz meg, akkor se búsulj, mert lehet, nem is a Te hibád lesz. Amúgy meg egy 40 éve vezető ember is hibázik. Ettől függetlenül sok sikert, remélem szerencséd lesz, jófejek lesznek a vizsgáztatók és nem bal lábbal kelnek. :)
2019. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!