Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy mintha más...

Miért érzem úgy mintha más lennék?

Figyelt kérdés

Teljesen más vagyok mint a többi ember. Már kiskorom óta azt érzem hogy nem ezen a bolygón kéne éljek. Ugyanis amikor kisgyerek voltam akkor láttam egy furcsa lényt és azt mondta hogy én különb vagyok a többi embernél. De akkor ez nem érdekelt annyira. 12 és fél éves voltam amikor pókember akartam lenni. Ugyanis rajongója voltam. Gyakoroltam azokat a technikákat amiket ő is csinált a filmekben. Akkor gondoltam arra hogy milyen jó lenne olyan helyen élni ahol olyan lehetek mint ő , sőt más film szerepeket is kipróbáltam volna.

Nem sokkal később kiderült hogy megbuktam Irodalom-Futástan tantárgyból. Így ez az álmom is oda lett.

13 és fél évesen meg lett egy barátnőm majd nem sokkal később szakítottunk.

Az oka pedig szintén az volt hogy én teljesen másnak éreztem magam , többet érdemeltem mint hogy vele legyek. Döntésemet nem bántam meg mivel nem sokkal később jött egy sztár (korombeli lány) akibe szerelmes lettem. El kezdtem vele járni. Éreztem hogy ő megfelel. Nem sokkal később bevalotta hogy ő több annál , több egy embernél. Én ennek nagyon örültem. Megígérte hogy bemutatja hogy honnan származom. Állítása szerint az a hely az emberek magasabb rendű területe. Magasabb rendű növények/állatok/emberek vannak ott. Kipróbáltam a teljesen hétköznapi életet. Évtizedeket éltem így és most végre haza térhetek. Minden jobbra fordulhat.


2019. aug. 10. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Adok egy címet. Rendelj abból a cuccból, amit most fogyasztottál és küldj egy adaggal. Kifizetem.

Peace, Love, Confetti!

2019. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2019. aug. 10. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Különleges,értelmes és páratlan kisfiú vagy.
2019. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Wow, nagyon irigylem a fantaziadat! Ha esetleg ugy dontenel, papirra vetve gondolataiad kiadnal egy regenyt, menten ertesits! ;) Megjegyzem, nem rosszmajusag szotte a mondataimat...Komolyan gondolom! :D

Bar talaltam nemi ellentmondast a szavaidban... Nem vilagos szamomra, hogy akkor most az evulucioban lenyegesen elorebb haladott emberszerzet, vagy amolyan Sziriuszi lelek/annunaki/mantis/reptilian vagy a fene tujda, mi akarsz lenni?! :'D

2019. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te mit vettèl be? Vagy látott már téged szakember? Nagyon durva cucc lehetett. Én max lebegèst érzek, ha megszalad a nikotin, de ez...
2019. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!