Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azokon a napokon, amikor nem...

Azokon a napokon, amikor nem dolgozol, nincs beveteled, de penzt koltesz, azokat a napokat hogy eled meg?

Figyelt kérdés

Ma volt az elos nap az eletemben, amikor nem kerestem semit, de koltottem kb. 5 ezer forintot.


Furan erzem magam.... ti is igy vagytok ezzel?


2019. aug. 2. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor te a szabadnapjaidon egyáltalán nem vásárolsz semmit?
2019. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Életem elsö tizenpár évében gyakran volt ilyen, és nem okozott semmiféle traumát.

Amióta meg dolgozom, nem napszámba járok, nem naponta kapok fizetést, hanem vagy havonta egyszer, vagy amikor számlákra dolgozom, akkor néhány alkalmommal - szóval ilyen eddig eszembe sem jutott!

2019. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
azért havi 650-ből csak lazíthatok azokon a napokon amikor nem dolgozom és "nem keresek pénzt"
2019. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit,nem érzem magam rosszul.
2019. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sőt én azt tervezem, hogy decemberre felmondok és egész hónapban pihenek, az eddig jól megsporolt pénzemből fogok költeni. Többet ér az egészségem, mint egy fránya főnöknek robotolni.

Vedd lazábban, nem azért élsz, hogy dolgozz.

2019. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
ilyen a vállalkozói lét
2019. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te szegeny...
2019. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha a fogam húznák.
2019. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!