Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért lehet, mert nem értem?

Ez miért lehet, mert nem értem?

Figyelt kérdés
Ha valaki csúf vagy rosszul néz ki azt nem nézik annyit az emberek nem? Fiú vagyok és volt valami fesztivál 5 napos és ott voltam azon, mert szeretek járni bulizni , gondoltam jól be fogok csajozni , közben sehol semmi, a csajok néztek én is néztem őket de semmi, éjjel bulik voltak akit kinéztem ott is volt jött oda táncoltunk egy darabig aztán kioffolt csak úgy, k urva szarul esett még egyszer se offoltak így ki, volt egy másik csaj azzal is buliztunk 2 napig , a harmadik napon ahogy megálltam mellé a bulizó helyen rám nézett s el ment.. nem voltak csúf barátnőim s régebb jól is ment minden, most ez úgy lehúzza az egóm, hogy mindjárt ki sem merek menni egy csajjal se találkozni, a haveroméknak össze jött minden nekem semmi

2019. júl. 28. 16:56
 1/1 anonim válasza:
Hát nagyon sajnálom.
2019. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!