Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai fiatalsagnak miert az...

A mai fiatalsagnak miert az ivaszat a legfobb idotoltes?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag tenyleg minden az alkoholhoz kapcsolódik...Az ismerettsegi körömben tenyleg ez a legfobb idotoltes, gyalorlatilag mas nem is létezik.
2019. júl. 26. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Én több mint egy éve nem iszom, azóta baromi jól érzem magam, de valóban van egy ilyen vonal az emberiség életében. El kell viselni egymást, ehhez kell az alkohol. Túl sokan vagyunk:)
2019. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Early Bird 1106 válasza:
70%
Mert az átlag életszínvonal olyan, hogy berúgva könnyebb elviselni?
2019. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Már megint a "mai fiatalság"
2019. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es ha úgy kell "elviselni" egymást annak mi értelme? Senki nem tart pisztolyt a fejünkhöz, hogy összeüljünk olyanokkal akiket "el kell viselni".
2019. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként en is 20-as eveim elejen jarok, neha en is lemegyek iszogatni, hazibuliba stb. Egyszerűen azt nem ertem,hogy a bebaszason kivul miért nincs masra igeny?:D
2019. júl. 26. 18:46
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Léteznek olyan fiatal felnőttek is akit nem érdekel az ivás, max barátokkal néha összeülni és ennyi. Amúgy kinek mi az igénye. Jó kérdés hogy miért ez, néha én is vágyom hogy igyak egy normális baráti társasággal meg elmenni szórakozni, de jelenleg még nincs ilyen az életemben. :)
2019. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Soha nem voltam részeg, és eddig kétszer ittam alkoholt, ami nem egy kostoló volt.

Ez pedig a barátaim nagyrészére ugyanúgy elmondható.

Ne a saját társaságodból indulj ki.


18/L

2019. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Manapság? Hah. Amióta az ember rájött, hogy miből lehet piát csinálni, azóta iszik.

Nagyon nem új dolog az ihb buli.

A mai világ és ifjai szarok, ez tény. De nem az ivászat miatt. Az már jó régi dolog.

2019. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Gyanítom, hogy a kérdező csak provokálni akar. Szerintem ő is tudja, hogy mi a helyzet, ez a kérdés nem kérdés, hanem panasz.
2019. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
jó itt a gyakorin nem persze. de a többségre ez jellemző a valóságban. lehet tagadni de ez az igazság
2019. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!