Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Munkatársam már nem köszön nekem?

Munkatársam már nem köszön nekem?

Figyelt kérdés

Jóban voltunk, jófej csaj. Minden nap együtt jártunk ki cigizni, de amióta felszedett egy pasit az irodában, nem is köszön nekem! Semmi rosszat nem mondtam, a pasit nem is ismerem, nem beszéltem még vele. Nem is mondta nekem, hogy összejöttek. Másoktól tudom, hogy 3 hete szerdán összejöttek, hétvégén már nála aludt, rá egy hétre már oda is költözött. Én semmit nem tudtam az egészből, nem adta jelét sem. Ahogy megtörtént az összeköltözés, utána hétfőn már elment mellettem! Hiába köszöntem rá! Oda is mentem hozzá, de úgy csinált mint aki nem hall! Kérdeztem másokat, ők se tudnak róla hogy rosszat mondtam volna. Nekik azt mondta, hogy nem akar velem többet barátkozni, már a kapcsolatára koncentrál.

Nekem férjem van, mégis szakítottam rá időt, elmentem vele mindenhova. Ez a hála? Milyen ember ez? Ki nem néztem volna belőle!

Veletek volt már ilyen? Mi volt az oka?

28/N



2019. ápr. 4. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig voltál jó neki, amíg téged használt ki, most meg a pasit. Inkább örülj neki, hogy megszakadt a kapcsolat.
2019. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelezd a HR-nek.
2019. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
De miért másokon keresztül érdeklődsz??? Miért nem kérdezed meg tőle? Jön veled szembe, meg kell állítani és rákérdezni, hogy te Kati, mi a f...sz van veled, elment az eszed? Egyik nap jópofizol, másnap meg már nem is köszönsz? Mi a bajod?? Erre csak reagál valamit. Aztán hagyd békén. Annyi ilyen sértődős debil van, hihetetlen. De én ezt a sunnyogást is utálom, miért nem lehet közvetlenül az érintettől megkérdezni, mi a vihar van?
2019. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
#3 te nyomorult, hogyan beszéljen vele, ha szóba se áll vele a csaj?????
2019. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Anyád a nyomorult! Ha odaáll elé, fog vele beszélni te kretén!

Vannak ilyenek, akik besértődnek, nem köszönnek. Ezért kell szemtől szembe rákérdezni, ahol kénytelen valamit mondani.

2019. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Odamegyek hozzá, nem szól vissza! Másokhoz beszél mintha ott se lennék!
2019. ápr. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!