Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek vigyem a páromat...

Szerintetek vigyem a páromat a bálra vagy tegyek a barátnők kedvére?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz egy bál és a barátnők kitaláltàk, h menjünk el. Egynek van párja, de nincs kedve a srácnak jönni, mert elege van a bálokból, a többiek pedig szinglik így “csajos partynak” titulálták. Viszont mi a párommal jegyben járunk (igen, eljárunk külön is, nem halunk bele ha egymás nélkül kell menni, mielőtt még valaki ezzel jönne) és ritkán van alkalmunk bálozni menni, így ő is szívesen eljönne velem. Elmondtam az egyik baràtnőmnek, h valószínű jönne az én párom is, ez mennyire lenne probléma. Persze mondta, h jöjjön, de hozzátette, h a másik barátnőnknek se lesz ott a pasija (aki azért nem megy, mivel nincs kedve), mert csajos partyt terveztek, éreztem a nem akarást. De most ha a páromnak azt mondom, h figyelj, ne gyere és hiába, h nem csinál belőle hisztit stb., de tudom, h rosszul fog neki esni, amiért őt otthon hagyom egy nyilvános bálból azért, mert a barátnőimnek nincs párjuk. Más lenne a helyzet nyilván ha azt mondaná, h nincs kedve, de így, h ő is szeretne jönni, így elég “buta” dolog lenne szerintem otthon hagyni...Pláne, h biztos lesznek olyan partyk is ott akiknek nincs párjuk és akiknek van. Ez nem egy banyabál.

Szerintetek? Igen, tudom azt is, h nem halna bele ha otthon kellene maradnia, de mint irtam, ritkán van alkalmunk bálba elmenni... Nézzétek ezt a szempontot is :) Koszonom a segítőkész válaszokat!


2018. márc. 29. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
csak a nők tudnak ennyit variálni egy bulin, h ki legyen ott, meg ki ne, ki kivel fog összejönni, stb. stb. aztán a végén úgyse úgy jönnek össze a dolgok, ahogy mindeki tervezi :DDDDD
2018. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sokan nem is értik, h miért vagyok inkább jóban pasikkal mint csajokkal 🤷🏻‍♀️😂
2018. márc. 30. 14:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű. Válaszd a párodat. (Én egyébként kérdés nélkül elvinném magammal, és ahogy írtad hogy ne érezze magát kellemetlenül, jó diplomata módjára nem mondanám el neki, mit mondtak a barátnők.)
2018. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!