Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek vigyem a páromat...

Szerintetek vigyem a páromat a bálra vagy tegyek a barátnők kedvére?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz egy bál és a barátnők kitaláltàk, h menjünk el. Egynek van párja, de nincs kedve a srácnak jönni, mert elege van a bálokból, a többiek pedig szinglik így “csajos partynak” titulálták. Viszont mi a párommal jegyben járunk (igen, eljárunk külön is, nem halunk bele ha egymás nélkül kell menni, mielőtt még valaki ezzel jönne) és ritkán van alkalmunk bálozni menni, így ő is szívesen eljönne velem. Elmondtam az egyik baràtnőmnek, h valószínű jönne az én párom is, ez mennyire lenne probléma. Persze mondta, h jöjjön, de hozzátette, h a másik barátnőnknek se lesz ott a pasija (aki azért nem megy, mivel nincs kedve), mert csajos partyt terveztek, éreztem a nem akarást. De most ha a páromnak azt mondom, h figyelj, ne gyere és hiába, h nem csinál belőle hisztit stb., de tudom, h rosszul fog neki esni, amiért őt otthon hagyom egy nyilvános bálból azért, mert a barátnőimnek nincs párjuk. Más lenne a helyzet nyilván ha azt mondaná, h nincs kedve, de így, h ő is szeretne jönni, így elég “buta” dolog lenne szerintem otthon hagyni...Pláne, h biztos lesznek olyan partyk is ott akiknek nincs párjuk és akiknek van. Ez nem egy banyabál.

Szerintetek? Igen, tudom azt is, h nem halna bele ha otthon kellene maradnia, de mint irtam, ritkán van alkalmunk bálba elmenni... Nézzétek ezt a szempontot is :) Koszonom a segítőkész válaszokat!


2018. márc. 29. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem ezek miatt a csajok miatt eled az eleted. Persze neked kell eldontened melyik “veszteseg” a rosszabb. Ha a baratnoid emiatt rossz szemmel neznek, vagy ten magad aki kesobb megbanja ha nem a sajat benso vagyadnak teszel eleget. Fiatalon hajlamosak vagyunk masok miatt esetleg onmagunkrol lemondani mert hogy “jaj mit gondolnak rolam.” De amikor mar evtizedekig ez van elobb utobb rajossz francba mindenkivel nem mas kedveert eled az eleted!
2018. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, értelek, és igazat is adok neked, viszont ezt nagyon nehéz megvalósítani, valószínű mert fiatal vagyok. Gondolom nem adnának neki hangot ha ketten megyünk, de nem akarom, h aztán meg csámcsogjanak ezen, vagy a hátam mögött beszéljenek erről, mert “nem tudok egyedül menni”.. Sajnos elég gyenge jellem vagyok, próbálok ezen változtatni, de nagyon tud befolyásolni más véleménye :(
2018. márc. 29. 22:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Plusz, tudom, h úgy nem érezném magamat jól, h tudom, h eljöhetett volna a párom is, de pár csaj miatt hagytam otthon, ő meg otthon bánkódik esetleg vagy neheztel rám...
2018. márc. 29. 22:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Beszeld meg a lanyokkal, hogy neked ez fontos. A kozossegbe tartozas erzese es vagya meg teljesen normalis. ;)

Párod mit tanacsol?

2018. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Én elvinném a barátomat, számomra fontosabb a párom véleménye, mint bármelyik barátnőmé. Inkább ők beszéljenek ki hülye liba módjára a hátam mögött, minthogy a barátom megbántódjon.
2018. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egészben az szerintem a “nem normális” dolog, h ez egyfajta támogatás is a szervezetnek, akik a bált szervezik (a barátnőm is, akivel beszéltem erről), és a barátnőm mégis leakar beszélni valaki a bálozásról, minthogy buzdítana kutya-macskát, h jöjjenek bálozni.


Páromnak még nem mondtam, h mit reagált a barátnőm, mert tutira azonnal azt mondaná, h akkor menjek nélküle, plusz utána kellemetlenül is érezné magát a barátnőim között, mint egy nem kívánt személy, ami teljesen érthető a részéről...

2018. márc. 29. 22:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha ezért beszélnek ki, mert a párommal akarok menni... hát... most bele is gondoltam 😃
2018. márc. 29. 22:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Őszintén egy “banyabált” még megértek, h ugye csak csajok, pár nélkül, de ez nem teljesen ülne, mivel ez egy normál bál, h akinek párja van az mehet azzal...
2018. márc. 29. 22:26
 9/13 bánomisén válasza:

Azt írod, jegyben jársz a pároddal. Ez számomra azt jelenti, hogy esküvőt terveztek, utána családot fogtok alapítani, tehát együtt tervezitek azt életeteket. (Szólj, ha tévedek.)

Nekem biztos, hogy az lenne a fontos, akivel az életemet kívánom leélni, nem néhány barátnő. De mivel fiatal vagy, lehet, hogy ez a "jegyben járás"-nak nevezett izé sem komoly, csak játék. Nem tudom.

2018. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Termeszetesen szamomra komoly az eljegyzes, nem holmi jateknK veszem, de itt gyik-on sokan megkaptak mar h “es attol, h jegyben jartok, el lehet menni a masik nelkul balozni stb”. Persze, en ezzel sem ertek teljesen egyet. Plusz a parom nem is olyan, h mondjuk zavarna a tobbieket vagy h utalkodna, nem tudom mi ez a “pasiellenes” balozas. Es majd az ottani “egyedulallokkal” fogok tancolni, mikozben nekem meg van parom?! Nekem ezert nem ul a dolog.. De lehet meg megkerdek valaki ismerost aki parban vannak h nem e szeretnenek balozni es mi elulunk kulon partynak ha annyira zavaro a korulmeny :)
2018. márc. 30. 03:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!