Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ki akar sajátítani...

Tényleg ki akar sajátítani vagy csak nekem tűnik úgy?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm azóta nagyon furcsán viselkedik mióta jóba lettem egy másik osztálytársammal is, és sok mindent vele beszélek meg, nem pedig lb-mel. Én elmondanám legjobb barátnőmnek is a mostanában történt személyesebb dolgaimat is de nem érdekli. Elkezdem neki mondani és hirtelen eltereli a témát magára. Amikor jóba lettem a másik lánnyal (padtársam), úgy éreztem hogy végre valaki meghallgat. Ma meg lb-m azt mondta rá hogy olyan mint egy mágnes, közbe pesig lb-m hív el állandóan a többiektől, minden nap min. 10 üzenetet hagy és Ő van megsértődve ha már nincs kedvem a szokásos ilyen-olyan márkás ruhát akarok, ilyen musical.ly-t csináltam nézd meg stb. dolgaival. De sajnos nem csak ilyen szinten lett mostanában másabb...mit gondoltok, mi lehet az oka hogy ennyire rám van tapadva?

2018. márc. 20. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem fél, hogy a padtársad elvesz téged tőle, szeretné jelezni a ragaszkodását, hogy fontos vagy neki, és h mindent meg tud adni, amir a másik is.

Azért tereli a témát magára, hogy úgy érezze érdekled, vagy hogy ő mindent megoszt veled.

Beszélj vele, hogy van-e valami, ami bántja.

2018. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma mondta hogy egyszerűen irritálja őt a padtársam. Konkrét okot nem tudott mondani
2018. márc. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!