Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baja lehet velem?

Mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomról van szó. Ha megkérdezem, hogy van-e kedve valahova menni, azt mondja, hogy nincs, meg dolga van, aztán látom hogy másokkal megy kávézóba stb ahová én is hívtam. Miért van ez?? Köszi a válaszokat

2018. jan. 26. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg ő tőle.
2018. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezen gondolkoztam, de úgyis kimagyarázná magát belőle, és még én lennék a hülye meg az irigy.
2018. jan. 26. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Az volt a dolga, hogy másokkal menjen kávézóba. Vagy mi van csak veled mehet valahova, vagy maradjon otthon egyedül?
2018. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem akar veled lenni valamiért. Erre biztos te is rájöttél. De azért leírjuk még egy páran... hogy biztos legyél.
2018. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem is az lehet a szitu,hogy nem nagyon akar veled találkozni.A helyedben lehet egyszer még megkérdezném mi agond,ha nem válaszol vagy kitérő váéaszt ad akkor hagynám és megpróbálnék másokkal barátkozni.
2018. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a Te személyedre nem kíváncsi.
2018. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hol látod hogy másokkal ment el? Képeket tölt fel róla a netre? Mert ha igen, én a helyedben kommentelnék alá, valami olyat, amire nem tud válaszolni, mert lefagy tőle, és már törli is a képeket...

De ha meg nem tölti fel a képeket, akkor sem hagynám szó nélkül. Elvégre, van egy barátnőd, tök jó minden, aztán egyszer csak elkezd távolodni tőled... Ez milyen már? Megbántottad? Visszahallott valami pletykát, ami lehet hogy nem is igaz? Járj utána, mert lehet hogy rossz vége lesz. Ha egyik lehetőség sem igaz, klór valószínűleg rád unt, és valamivel újítanod kéne.

2018. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az nem 'klór' lett volna hanem 'akkor' csak kijavított a telefon...
2018. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!