Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lehet a baja...

Szerintetek mi lehet a baja velem, ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve, összebarátkoztam egy fiúval. Tényleg csak barátságról van szó, egy társaságban ismerkedtünk meg. Nekem ő nagyon fontos lett, mint BARÁT, mert megbíztam benne, és tényleg egy rendes, értelmes srácnak ismertem meg. Viszont az utóbbi időben úgy érzem, mintha valami miatt haragudna rám. Ha társaságban vagyunk, szinte észre se vesz, ha meg igen, akkor is belém köt, mármint abba amit mondok. Ilyenkor félre hívom, és megkérdezem mi a baja, olyankor sikerül is megbeszélni, pár napig megint minden felhőtlen, aztán kezdődik minden elölről. Bocsánatot is kérek, még ha nem is mondtam semmi bántót, de tudom, hogy ezt akarja hallani. És hónapok óta ez megy. Egyszerűen nem tudom elképzelni mi rosszat tettem, amiért ilyen, mert szerintem semmit az ég világon. De ha nem képes elmondani VALÓJÁBAN mi a baja, és megbeszélni, ilyenkor mit tudok tenni??? Mert igenis rosszul esik, azok után, hogy én mindig kedves voltam vele, hogy órákig hallgattam a sírását, és vigasztaltam, és úgy gondolom nem adtam okot arra, hogy így viselkedjen. Ha nem képes kommunikálni mit tegyek, hagyjam a francba? Mi a jó megoldás ilyenkor?

Köszönöm a válaszokat!

L/23


2016. szept. 27. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Lányok, meg a tettetett értetlenség... még ha 13 lennél, elhinném, hogy nem éred, de te csak nem akarsz szembenézni a ténnyel, ezért játszod a butuskát: a barátod nem a barátod, hanem azért volt melletted, mert azt leste, mikor tudja ledumálni rólad a bugyit. Fél év után nyilvánvaló lett neki, hogy végleg bekerült a baràtzónába, azóta dühös rád, mert bár te nem tettél semmi rosszat, ő úgy értékeli, hogy fél évet pazarolt a semmire, hallgatta a bizalmas mondanivalóidat, amiket őszintén unt, de szexet remélve udvarias arcot vágott, és most marha ideges, hogy ennyi befektetett "munka" után nem kap cserébe semmit. Ennyi a titok, akadj le a srácról, sosem volt és nem is lesz őszinte hozzád.
2016. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beléd van esve.
2016. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre komolyan 23 évesen nem tudod a választ? Az első 2 válaszoló tökéletesen leírta.
2016. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bejártátok a következő utat, akkor egyértelmű a válasz: ismerős->barát->lelki társ->szerelem (legalábbis ő részéről). Ha van párod szerintem nem akar elszakítani tőle, pont azért, mert szeret. Helyette inkább felejteni szeretne, mert tudja úgysem lehet semmi belőle.
2016. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a szerelmen kívül más ok nem lehet? Csak mert ő egy másik lányba szerelmes, már évek óta, pont ez miatt sírt nekem többször is. Így kétlem, hogy szerelmes lenne belém, és egyébként se adta semmi jelét. De azért köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 27. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!