Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baja lett velem?

Anonimus1316 kérdése:

Mi baja lett velem?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori a következő...

Hülyülök a legjobb barátommal meg beszélgetünk. Csakhogy poénosabb legyen beadok neki egy hazugságot. Nem nagyon vészeset de erre meg lehülyéz meg kezdi tartani a távolságot tőlem(megint.) A vicc az volt hogy elmeséltem neki mikor megbotlott a nyelvem és egy nagyon értelmes szót kaptam. "Bamci". Anyának akartam mondani hogy a baba hapcizni fog egy videoban. De valahogy előrébb jártam és ez lett.

Elbóklásztam magamban...nem értem mi baja lett velem. Megbeszélni meg nem tudom vele mert mostanában nem is beszéltünk csak a padtársa meg a barátai hiányoztak és előkapott engem...

Hülyeség hogy ezt csinálja vagy teljesen normális?

És mi ütött belé szerintetek???


2016. dec. 13. 23:10
 1/1 Rebekacsa válasza:
Szerintem ez nem normális dolog egyáltalán. Egyrészt. Mindenki hibázik. Te is. Ő is. Fogadja el. Másrészt. Nincs joga megvonni a szeretetét tőled. Ilyen nincs. Tilos. Azért mert mérges valakire nincs joga h ne beszéljen, vele. Ez bűn. Én azt tudom ajánlani, h legyél hozzá akkor is kedves ha ő gonosz veled. Mosojogly rá, meg ilyenek. Lássa h te akkor is kedves vagy amikor ő tahó.
2016. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!