Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cserben hagytak a barátnőim....

Cserben hagytak a barátnőim. Nagyon egyedül érzem magam. Mit tehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy nagyot csalódtam az egyik "barátnőmben"...

Jól kitalálta az egészet, mert először elintézte,hogy jóban legyen velem.. Aztán teltek múltak a hetek,hónapok és elintéztem hogy bekerülhessen az én baráti társaságomba.. Egy hétig kb ez is jól ment, de kezdtem érezni,hogy ki akar túrni és mindenhogy menőbb akar lenni nálam. Ezt említettem az egyik "tagnak" ha mondhatom így, de inkább hívjuk az egyik barátnőmnek.

Neki erre az volt a válasza,hogy "Úgy is sokkal régebb óta ismerünk téged, ha bármi olyan lenne biztos hogy melléd állnánk".. Na ez után megint egy ideig jól mentek a dolgok, talizgattunk stb. Most meg az a bizonyos lány azt mondta az egyik legjobb barátnőmnek,hogy én őt lek*rváztam, és azt valahogy rohadt jól elő tudta adni, mert ezt mindenki elhitte neki.. Erre meg felhívott a barátnőm,hogy ezt miért mondtam és egyszerűen nem hitt nekem, az volt az egyetlen kiút hogy bocsánatot kérte a semmiért, de úgy rohadtul.. Így akkor kérnék mástól bocsánatot ha velem csalta volna a barátja... Ezután meg nélkülem mentek sétálni, és az a lány az összes többi barátommal jóban lett és teszem fel, nekik is bekamuzott.. Mostmár alig van 2 barátom,azokban sem bízok meg... Mit tehetnék hogy ez ne fájjon ennyire?


2017. dec. 13. 21:58
 1/1 anonim válasza:
Szia!Ha így viselkednek veled (hogy egy idegennek jobban hisznek) akkor nem is igazi barátnők. Amúgy én nem kértem volna tőle bocsánatot a semmiért, így olyan mintha bevallanád.. Muszáj lesz lexarnod őket egy ideig., és ha ez a csaj ilyen nyomulós és kétszínű akkor a "barátaid" előbb utóbb úgy is rájönnek majd. Türelmesnek kell lenned vagy pedig valahogy lebuktatni hogy kimutassa a foga fehérjét a csaj. Én mondjuk biztosan hogy nem foglalkoznék többet velük (elég sértődékeny vagyok):-) Kitartás!
2017. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!