Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi legyen? Mi a jó döntés?

Mi legyen? Mi a jó döntés?

Figyelt kérdés

Szóval úgy kezdődött hogy iskolát vártottam 3 osztálytársammal. Az egyikkel legjobb barátnők lettünk.. Ez eltartott kb 2-3 hónapig aztán elkezdtünk tornára járni és ott megismerkedtünk 2 szimpatikus lánnyal (ők is osztálytársak voltak) majd később jött egy harmadik lány akivel már többet voltunk együtt ... Nekem.nem volt nagyon szimpatikus.. majd rájöttem hogy egy gazdag r*van(már bocsánat a kifejezésért) szóval én megutaltam de ezt a barátnőm nem vette észre úgyhogy próbáltam elmondani neki.. kb sikerült de nem sokáig emlékezett rá aztán én átmentem ahhoz a másik két lányhoz ő ezt észrevette és megharagudott és én hiába mondtam neki hogy ő is ezt csinálta velem ... Aztán mondta hogy akkor legyünk megint ketten úgyhogy így is lett egy hétig aztán visszamentünk a saját baratnőinkhez. Azóta állandóan veszekszünk meg ez*élünk egymásra és nem tudom így egyáltalán érdemes-e tartani vele a kapcsolatot... Ha valakinek volt hasonló eset hogy oldódott meg? Mit csináltatok? Légyszi segítsetek !

A válaszokat előre is köszönöm.

Bocsi hogy hosszú lett csak másképp nem tudtam elmondani



2017. szept. 2. 11:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Sz*runk
2017. szept. 2. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te is látod,hogy semmi értelme tartani vele a kapcsolatot,és rá sem vagy szorulva akkor nem.
2017. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnők jönnek-mennek az évek során.Iskolás korban van, hogy nagymértékben változik egy ember érdeklődési köre.

Ha veszekedés van minden alkalommal,lépni kell tovább.

2017. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ ! Szívesen várok még hasonló eseteket, válaszokat
2017. szept. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!