Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem barátkoznak velem?

Miért nem barátkoznak velem?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és hát már voltak barátaim és ugy éreztem hogy Bff-ek, de nem igaziak. Az első Bff-em ugy "hagyott" el hogy elhívtam edzésre és másokkal összebarátkozott dd közben még mindig az osztálytársam. A második is az osztálytársam, ő vele harmadikban ismerkedtem meg és azt mondta hogy a legjobb barátja vagyok, de most az tanév vége fele, mondta hogy azért vagyok csak a második legjobb barátja mert a másik lánnyal többet lóg iskolában (azért lóg vele többet mert az osztály ketté volt osztva hogy okosabbak vs rosszabbúl teljesítők és ők mindketten a második csoportba tartoztak). Ja és még elkezdett irogtni sziveket másoknak, ami egyáltalán nem rá jellemző. A harmadik lány ő vele edzésen lettem jóba mert eleve vele és egy másik lánnyal voltam de összeveszett a másik lánnyal és akkor vége lett mindennek. Az edzés vége felé nagyon hóba lettünk és ő neki én voltam az "álom Bff" de ugy vesztünk össze hogy nem mert odamenni hozzám, ár ezt nem értem, és akkor a vége felé panaszkodott nekem hogy utálja őt meg őt, utána felment szomoruan a lelátóra, én megmentem fel hozzá megvigasztalni és látom hogy mással van. Most eltelt 2 hónap, és teljesen más lett... Igazából az iskolában a lányok sem szeretnek és igazából úgy érzem féltékenyek.. De valamiért nem barátkoznak velem. Nem vagyok ronda. Válaszokat előre köszönöm.

2017. aug. 18. 23:01
 1/2 anonim válasza:
Én is 12 vagyok de azért barátkozik velem sok lány mert nem vagyok vetélytárs külsőre. Belsőre viszont bármelyik ilyen csajt padlóra küldöm. Én megtartom az ilyen barátokat mert hiszem hogy egyszer ők is megváltoznak a sok pozotív inger hatására. Plusz a fiúk előszeretettel barátkoznak velem pedig 145 cm és 42 kg vagyok. Elég zömök alkat lennék véleményem szerint. Hidd el hogy ezek a lányok érdek bff-ek. Próbálj olyat keresni akinek semmi barátja sincs és senki nem tudja milyen. Ő hozzá menj oda kezdj el beszélgetni vele hátha jófej. Remélem tudtam segíteni
2017. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. aug. 20. 00:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!