Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem barátkoznak velem a...

Miért nem barátkoznak velem a lányok? Múltkor egy leszbikus lány is lepattintott.

Figyelt kérdés

Már 20 éves vagyok, de még mindig nem találtam meg más lányokkal a közös hangot.. Beszélő viszonyban vagyok csak az osztálytársaimmal is, a gyakorlati helyemen is az ottani lányokkal. De mindig látom rajtuk azt, mintha rájuk akarnám erőltetni magam azzal, hogy beszélgetek velük. Nem vagyok egy hétköznapi lány, szeretem az extrém dolgokat, mint külsőben, mint gondolkodásban, imádom a művészeteket, kicsit elvont figura is vagyok, és pl az a leszbikus lány is azért pattintott le, mert aztmondta, hogy ez túl nagy különbség neki ő és én köztem, és tutira nem jönnénk ki jól. De néha annyira szükségem lenne egy barátnőre, egy csajos estére, tanácsokra..

Általánosban volt utoljára barátnőm, de ott vert át és ott tett keresztbe a hátam mögött, ahol csak tudott..

Pár éve egy másik lánnyal is megpróbáltam barátkozni, ő meg a hátam mögött megkörnyékezte a barátomat...


Nem is tudom hogyan kellene elkezdenem, vagy hol kellene keresnem barátokat.. vagy nem tudom mi a hiba bennem, ami miatt soha nem voltam fontos barátként senkinek..


2014. szept. 13. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem szimpinek tűnsz =^___^=

17/L

2014. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy először alkalmazkodni kell, érdeklődni a másik iránt, pl. hobbijáról, élményeiről, stb. Kérdezni. Ez egy olyan helyzet, hogy szépen lassan kell valakit leönteni az egész személyiségeddel, beadagolva. Mindenkinek vannak heppjei, de idő kell,mire ezt elfogadják, ez sok embernek elsőre nem megy.
2014. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy mivel extrém dolgokat szereted(nem tudom mit takar pontosan) egyből rázúdítod a másik félre?

Rögtön meg mutatsz magadból mindent.


Én meló helyen ismerkedtem meg legjobb barátnőmmel,eleinte ő is máshogy viselkedett,mint ami,aztán ahogy egyre jobban teltek a napok kibontakozott,mindig mutatott újat.Így úgy mond szépen adagolta az ő személyiséget. Őszintén szólva ha elsőnek mindent megmutatott volna,nekem is sok lett volna.Hagytam volna. De így nem,hogy apránként tudtam meg róla újat,ismertem meg a valódi énjét.

Köztünk is rohadt nagy különbségek vannak kb tűz és víz.Mind külsőben és belsőben.De még is ahogy lassacskán megismertem,úgy szerettem meg jobban és tudtam nekünk barátnőknek kell lennünk.Nélküle elég elveszett lennék.


Lehet neked is hasonlóan kell eljárnod,rögtön ne mutasd meg a teljes énedet.Te is legyél érdeklődő.Aztán ahogy egyre jobban halad a barátság akkor apránként fel lehet hozni,hogy ki is vagy valójában.

2014. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HB14 válasza:
Mindig is arra figyelj higy aki a környezetben a legjobban irritál vagy esetleg neked antupatikus személyek lehetnek a számodra a "legjobbak" nálam mindig is igy volt/van
2014. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!