Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Tudnátok tanácsot...

Lányok! Tudnátok tanácsot adni? Egy rendes kedved hétköznapi kicsit visszahuzódó lány.

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom 23 éves, fél-éve vagyunk varátok kb.És egyre jobban alakul a barátságunk elhivott magával ide oda én is elhivtam tetszett neki az ötlet, azt mondta persze elutazik velem egy napra a rokonok hoz reggel megyünk este jövünk.És az a helyzet hogy én többet kezdek érezni mint barátság és nem tudom,hogy hogy deritsem ki hogy ő mit érez csak simán a barátom szeretne lenni vagy több?nem merek rákérdezni mert félek, hogy elvesztem közeledni probáltam felé érintés nem utasitott el vagy csak egy jó barátnak tekint akinek elmondhat mindent mert. Nagyon bizunk egymásban.előre is nagyon köszönöm mindenkinek a segitségét tanácsait.
2017. aug. 11. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már elhívott kettesben akkor nyert ügyed van, én nám várnék sokáig mert még a végén el megy a hajó.
2017. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia köszi a választ igen kettesbe megyünk és mentünk is el sok helyre akkor igyekszek köszi szépen a válaszod szép napot.
2017. aug. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!