Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni/népszer...

Hogyan kell barátkozni/népszerűnek lenni?

Figyelt kérdés
Az van hogy most fogom kezdeni a gimit.Az általánosban nem volt csak 1-2 barátom, a pasik is átnéztek rajtam és a ,,menők" is beszólogattak.Én voltam az osztály lúzer, félénk és mivel jó tanuló voltam stréber lánya.A gimiben ha csak egy kicsit is de szeretnék népszerűbb lenni.Ötletek?
2017. aug. 10. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Felejtsd el, nem megy az Neked....
2017. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne hajszold a népszerűséget. Tudom, nagyon sablonválasz, de merj önmagad lenni. Ne próbálj olyanoknak megfelelni, vagy a kedvébe járni, akik nem szimpatikusak, csak azért, mert mondjuk a menők körébe szeretnél tartozni. Ugyanezen elv alapján, azzal barátkozz, akit kedvelsz. Ne érdekből. Hidd el, így sokkal kevésbé lesz stresszes az életed, mintha a népszerűségre kéne figyelned. És egyébként, ha kellőképpen el tudod ezt a dolgot engedni, akkor magabiztosan fogsz tudni mozogni a közösségben, ami akár eredményezheti azt, hogy közkedvelt arc leszel az osztályban/évfolyamban. A lényeg, hogy ne görcsölj rá
2017. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gimiben azért már más a helyzet, mint általánosban. Könnyebb dolgod lesz, hidd el.
2017. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egy népbetegség, hogy boldognak kell lenni.

Hol van ez megírva, hogy neked boldognak kell lenned, barátokkal s népszerűséggel?

-SEHOL!

(egyszerűen nincs stílusod, egyéniséged, témát, történeted, kreativitásod, eszed vagy eszetlenséged)

Az ilyen emberek ne akarjanak barátokat, népszerűséget mert zsákutca.


ha szeretnél barátokat akkor olvass, művelődj és pótold mindazt amiket leírtam! Anélkül/ ezek nélkül esélytelen, hogy akár egy kutya is hallgasson rád!

2017. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem ismered magad(hatásaidat, képességeid, nincs viszonyítási alapod a másikakhoz) addig elég nehéz lehet neked!

Ezért kell összebarátkozni feltelek nélkül gyerek korban a kotrásaiddal és nem a PC -s, PS/ XBOS -os játékokat nyüstölni a szabadidődben a négy fal között hanem kint lenni a nap alatt és játszani a ultra színes 3D valóságban a kortársaiddal, hogy megismerd magad!


Én pl: mindenkit lenyomok szinte mindenben amihez nem kell lexikális tudás/ iskolai ismeretek.

Bár az utóbbi 5 - 7 évben elég sokat fejlődtem, de egy olvasottam ember kenterbe verne sec -perc alatt.

2017. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és a legfontabb az, (az életben - itt a kék bolygón: Földön) hogy a nőknek tudj bánni, kényeztetni, selvárhas tőle mindent s Tőled is ő.... hogy tovább tudd vinni a vérvonalad ha akarod. minden más csak feleslegesség az időd elpocsékolása a Földön, semmi nem olyan fontos, mint a punci!
2017. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Punciból jössz és punciba kell elmenned minél többször és teljesítettél minden küldetést a Földön!


lehet szidni a cigányokat, de ha meglennének kulturálva/ becsülve/ elfogadva/ megfizetve akkor arany élete lenne Magyarországon minden hol lenne munkaerő.

+ a cigányok nem gyenge emberek, elég ha csak azt nézed, hogy hogy kiállnak egymásért.

Míg a Magyarok egymást szidják féltékenységből...


Ez hosszú téma, zöldfülű vagy te, hogy fel fogj ebből egy értelmes gondolatot is.


ha utálni kell valakit akkor mindig az első ember az te önmagad légy! S ne másba keresd a hibát!

2017. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak egy erős király kéne Magyarországnak akit szerintem már ismerünk is csak még nem nőt be teljesen a feje lágya!


P.R lenne az!

2017. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!