Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudják mikor kell...

Miért nem tudják mikor kell hazamenni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal,de van nagyon sok barátom,leginkább férfi! Rengeteget beszélgettem velük,feljöttek egy kv-ra,itt maradtak órákra,ami nekem egyre nehezményezek!

Mostanában sokszor "lerázom"őket mindenféle kifogással,vagy ha mondom is oké,ugorj fel 10 percre,amit mondanom sem kell,órák lesznek belőle! Legutóbb is este 8-kor már rászóltam sokadszor,hogy igya meg amit kiöntöttem és haladjunk,mennék fürdeni! Persze ez rosszulesik nekik!

Nincs már erre igényem,hogy valakivel órákon át beszélgessek a semmiről! Hogyan adjam tudtukra úgy,hogy ne bántódjanak meg,de meg is értsék?!

Oké,jöjjön,kávézzunk egyet,de bunkóságnak tartom,hogy nem tudják mikor illik elmenni! Volt már aki éjfélig itt mélázott,igaz vagy 5x,bevágta,hogy megy már és mégis maradt tovább!


2017. aug. 4. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem isszátok meg a kávét egy kávézóban vagy a barátaidnál? Onnan akkor lépsz le, amikor akarsz és csak annyi ideig kell együtt lenni, amíg akarsz. Nem kell vendégül látnod embereket, főleg nem rendszeresen.
2017. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Én meg azt mondom tedd össze a két kezed hogy eddig a "nagyon sok férfi barátból" valamelyik nem erőszakolt meg bekattanva.

Sose hallottam az ismeretségemben hogy nő férfiakkal találkozik lakáson, baráti beszélgetés céljából, amikről én tudok ott a nő vagy szereti csinálni és ingyen is vállalja, vagy fizetnek neki és kiegészíti vele a fizetését.


Férj, élettárs, gyerek nincs?

25F

2017. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# Nem megyek én sehová,adok én egy kávét,üdítőt,de már ez a jól elbeszélgetünk,nem megy!


2# Hát pedig van ilyen barátság,nem is egy! :)

Soha nem akartak megerőszakolni,soha nem szemétkedtek,ilyen szempontból nincs gond,haverok voltak és lesznek csak! Amúgy sem jönnének be, mint férfi! :)

2017. aug. 4. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy kér-e egy elindulós kávét :D
2017. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 3


Talán mindegyik a hálószobai meghívásra vár, azért isznak lassan;)

Kávé van, de a "süti" előbb jobban esne:DDDD


Vegyél fel egy "kávé van, dugi nincs" feliratos pólót;)

2017. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5# Nem kell felvennem,ezzel tisztában vannak! :)

Egyébként nem akkor jönnek fel ha egyedül vagyok...

pl: most az utolsó elköszönni jött,mert ment külföldre dolgozni! Ez oké,de ez az órákig tartó már sok-kk nekem,úgy kellett elküldeni!

2017. aug. 5. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6


Írhatsz mást is a pólóra: "20 percem van, ne tarts fel tovább":)))Kedves üzenet.


Állítsd be a telefonodat csipogásra-emlékeztetőre legközelebb, így jelzésekor udvariasan kitessékeled, mert dolgod van időre hallhatta és kész;)

2017. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!